SAVASMED S.R.L.

SAVASMED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 40813533, Nr. Reg. Com. J2019000605209. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 20 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, ALEEA PATRIEI, NR.8. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAVASMED S.R.L.
CUI
40813533
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000605209
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 martie 2019
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, ALEEA PATRIEI, NR.8
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, SAVASMED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 844.453 lei, un profit net de 72.709 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 14.412 lei2020 · Cifra de afaceri: 10.840 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 169.373 lei2024 · Cifra de afaceri: 414.265 lei2025 · Cifra de afaceri: 844.453 lei2019 · Profit net: −1.025 lei2020 · Profit net: −1.200 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: −2.914 lei2023 · Profit net: 85.048 lei2024 · Profit net: 105.860 lei2025 · Profit net: 72.709 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 14.412 lei20192020: 10.840 lei20202021: 0 lei20212023: 169.373 lei20232024: 414.265 lei20242025: 844.453 lei844 mii2025
Profit net lei
2019: −1.025 lei20192020: −1.200 lei20202021: 0 lei20212022: −2.914 lei−3 mii20222023: 85.048 lei20232024: 105.860 lei106 mii20242025: 72.709 lei73 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAVASMED S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 844.453 lei în creștere față de 2024 72.709 lei în scădere față de 2024 539.261 lei în creștere față de 2024 392.405 lei 219.805 lei 72.949 lei 2
2024 414.265 lei în creștere față de 2023 105.860 lei în creștere față de 2023 526.976 lei în creștere față de 2023 467.668 lei 165.408 lei 106.100 lei 2
2023 169.373 lei 85.048 lei în creștere față de 2022 28.362 lei în creștere față de 2022 9.417 lei 99.055 lei 80.110 lei 2 în creștere față de 2022
2022 — −2.914 lei în scădere față de 2021 10.749 lei în scădere față de 2021 2.963 lei 2.144 lei −4.938 lei 0
2021 0 lei în scădere față de 2020 0 lei în creștere față de 2020 11.298 lei 0 lei 9.273 lei −2.025 lei 0
2020 10.840 lei în scădere față de 2019 −1.200 lei în scădere față de 2019 11.298 lei în creștere față de 2019 0 lei 9.273 lei −2.025 lei 0
2019 14.412 lei −1.025 lei 3.231 lei 0 lei 2.406 lei −825 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare