SAVOAREA SEZONULUI S.R.L.

SAVOAREA SEZONULUI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 40981197, Nr. Reg. Com. J04/834/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 15 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, CAL. BACĂULUI, NR.229, cod poștal 601110. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAVOAREA SEZONULUI S.R.L.
CUI
40981197
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/834/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 aprilie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, CAL. BACĂULUI, NR.229
Cod poștal
601110
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2024, SAVOAREA SEZONULUI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 41.265 lei, un profit net de 2.260 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii201920202021202220242019 · Cifra de afaceri: 8.414 lei2020 · Cifra de afaceri: 92.240 lei2021 · Cifra de afaceri: 73.154 lei2022 · Cifra de afaceri: 89.424 lei2024 · Cifra de afaceri: 41.265 lei2019 · Profit net: −12.746 lei2020 · Profit net: −11.619 lei2021 · Profit net: 13.677 lei2022 · Profit net: 39.543 lei2024 · Profit net: 2.260 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 8.414 lei20192020: 92.240 lei92 mii20202021: 73.154 lei20212022: 89.424 lei20222024: 41.265 lei41 mii2024
Profit net lei
2019: −12.746 lei−13 mii20192020: −11.619 lei20202021: 13.677 lei20212022: 39.543 lei40 mii20222024: 2.260 lei2 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru SAVOAREA SEZONULUI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 41.265 lei în scădere față de 2022 2.260 lei în scădere față de 2022 12.668 lei în scădere față de 2022 14.502 lei 56.155 lei −3.406 lei —
2022 89.424 lei în creștere față de 2021 39.543 lei în creștere față de 2021 38.150 lei în scădere față de 2021 53.253 lei 110.511 lei 30.195 lei —
2021 73.154 lei în scădere față de 2020 13.677 lei în creștere față de 2020 43.295 lei în creștere față de 2020 70.265 lei 75.262 lei −10.199 lei 1 în scădere față de 2020
2020 92.240 lei în creștere față de 2019 −11.619 lei în creștere față de 2019 29.695 lei în creștere față de 2019 87.277 lei 47.985 lei −23.876 lei 2
2019 8.414 lei −12.746 lei 15.502 lei 89.088 lei 60.029 lei −12.546 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare