SCHNAPPS & PIVO S.R.L.

Radiată din 28 martie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SCHNAPPS & PIVO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Covasna, România. Date de identificare: CUI 38496921, Nr. Reg. Com. J14/555/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 16 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. COVASNA, SAT MERENI COM. MERENI, MERENI, NR.33, cod poștal 527112. Societatea este radiată din data de 28 martie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SCHNAPPS & PIVO S.R.L.
CUI
38496921
Stare
Radiată din 28 martie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J14/555/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 noiembrie 2017
Județ
Covasna
Sediul social
JUD. COVASNA, SAT MERENI COM. MERENI, MERENI, NR.33
Cod poștal
527112
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2023, SCHNAPPS & PIVO S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii20172018201920202021202220232017 · Cifra de afaceri: 15.132 lei2018 · Cifra de afaceri: 56.049 lei2019 · Cifra de afaceri: 44.801 lei2017 · Profit net: 1.171 lei2018 · Profit net: 7.316 lei2019 · Profit net: 6.412 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: −300 lei2023 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 15.132 lei20172018: 56.049 lei56 mii20182019: 44.801 lei45 mii2019
Profit net lei
2017: 1.171 lei20172018: 7.316 lei7 mii20182019: 6.412 lei20192020: 0 lei20202021: 0 lei20212022: −300 lei−30020222023: 0 lei02023
Indicatori financiari pe ani pentru SCHNAPPS & PIVO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — — 0 lei —
2022 — −300 lei în scădere față de 2021 300 lei în creștere față de 2021 — 15.099 lei 14.799 lei —
2021 — 0 lei 41 lei — 15.140 lei 15.099 lei —
2020 — 0 lei în scădere față de 2019 41 lei — 15.140 lei 15.099 lei —
2019 44.801 lei în scădere față de 2018 6.412 lei în scădere față de 2018 41 lei în scădere față de 2018 — 15.140 lei 15.099 lei —
2018 56.049 lei în creștere față de 2017 7.316 lei în creștere față de 2017 6.439 lei în scădere față de 2017 — 14.826 lei 8.687 lei —
2017 15.132 lei 1.171 lei 8.322 lei — 9.693 lei 1.371 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare