SD IT SOLUTIONS S.R.L.

SD IT SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 38494602, Nr. Reg. Com. J2017001708325. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9510 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 16 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, PŢA. MARE, NR.10, AP.1, cod poștal 550163. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SD IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI
38494602
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001708325
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 noiembrie 2017
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, PŢA. MARE, NR.10, AP.1
Cod poștal
550163
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9510
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, SD IT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 659.744 lei, un profit net de 150.787 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 102.433 lei2019 · Cifra de afaceri: 175.120 lei2020 · Cifra de afaceri: 473.618 lei2021 · Cifra de afaceri: 204.203 lei2022 · Cifra de afaceri: 289.777 lei2023 · Cifra de afaceri: 428.314 lei2024 · Cifra de afaceri: 337.923 lei2025 · Cifra de afaceri: 659.744 lei2018 · Profit net: 32.751 lei2019 · Profit net: 1.490 lei2020 · Profit net: 67.242 lei2021 · Profit net: 1.413 lei2022 · Profit net: 17.740 lei2023 · Profit net: 12.991 lei2024 · Profit net: 5.225 lei2025 · Profit net: 150.787 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 102.433 lei'182019: 175.120 lei'192020: 473.618 lei'202021: 204.203 lei'212022: 289.777 lei'222023: 428.314 lei'232024: 337.923 lei'242025: 659.744 lei660 mii'25
Profit net lei
2018: 32.751 lei'182019: 1.490 lei'192020: 67.242 lei'202021: 1.413 lei'212022: 17.740 lei'222023: 12.991 lei'232024: 5.225 lei'242025: 150.787 lei151 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SD IT SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 659.744 lei în creștere față de 2024 150.787 lei în creștere față de 2024 588.561 lei în creștere față de 2024 187.073 lei 689.298 lei 287.810 lei 1
2024 337.923 lei în scădere față de 2023 5.225 lei în scădere față de 2023 138.764 lei în creștere față de 2023 3.922 lei 271.865 lei 137.023 lei 1 în scădere față de 2023
2023 428.314 lei în creștere față de 2022 12.991 lei în scădere față de 2022 83.988 lei în creștere față de 2022 2.315 lei 213.471 lei 131.798 lei 2 în creștere față de 2022
2022 289.777 lei în creștere față de 2021 17.740 lei în creștere față de 2021 37.850 lei în scădere față de 2021 13.181 lei 143.476 lei 118.807 lei 1
2021 204.203 lei în scădere față de 2020 1.413 lei în scădere față de 2020 97.576 lei în creștere față de 2020 43.784 lei 154.859 lei 101.067 lei 1
2020 473.618 lei în creștere față de 2019 67.242 lei în creștere față de 2019 86.889 lei în scădere față de 2019 75.072 lei 111.471 lei 99.654 lei 1
2019 175.120 lei în creștere față de 2018 1.490 lei în scădere față de 2018 417.808 lei în creștere față de 2018 93.287 lei 356.932 lei 32.411 lei 1
2018 102.433 lei 32.751 lei 14.951 lei — 45.872 lei 30.921 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare