SEA STIL SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 19379984, Nr. Reg. Com. J31/846/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 7 decembrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT IAZ COM. PLOPIŞ, COM.PLOPIS, NR.274, cod poștal 457272. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SEA STIL SRL
- CUI
- 19379984
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J31/846/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 7 decembrie 2006
- Județ
- Sălaj
- Sediul social
- JUD. SĂLAJ, SAT IAZ COM. PLOPIŞ, COM.PLOPIS, NR.274
- Cod poștal
- 457272
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4120
- Domeniu de activitate
- Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Situații financiare
În 2025, SEA STIL SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în creștere față de 2024 | 84.132 lei | 184.680 lei | 281 lei | 100.829 lei | — |
| 2024 | — | −1.309 lei în scădere față de 2023 | 84.132 lei | 184.680 lei | 281 lei | 100.829 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 84.132 lei | 184.680 lei | 1.590 lei | 102.138 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 84.132 lei în creștere față de 2021 | 184.680 lei | 1.590 lei | 102.138 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 84.131 lei | 184.680 lei | 1.590 lei | 102.139 lei | — |
| 2020 | — | −1.674 lei în creștere față de 2019 | 84.131 lei | 184.680 lei | 1.590 lei | 102.139 lei | — |
| 2019 | — | −5.023 lei | 84.131 lei | 186.354 lei | 1.590 lei | 103.813 lei | — |
| 2018 | — | −5.023 lei | 84.131 lei | 191.377 lei | 1.590 lei | 108.836 lei | — |
| 2017 | — | −5.023 lei în creștere față de 2016 | 84.131 lei | 196.400 lei | 1.590 lei | 113.859 lei | — |
| 2016 | — | −7.726 lei | 84.131 lei | 201.423 lei | 1.590 lei | 118.882 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
