SEBAS SSA LOGISTICS S.R.L.

SEBAS SSA LOGISTICS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 43397681, Nr. Reg. Com. J29/2276/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 2 decembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, ALEEA ZARANDULUI, NR.4, BL.127B, SC.A, AP.9, cod poștal 100244. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SEBAS SSA LOGISTICS S.R.L.
CUI
43397681
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/2276/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 decembrie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, ALEEA ZARANDULUI, NR.4, BL.127B, SC.A, AP.9
Cod poștal
100244
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, SEBAS SSA LOGISTICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.383.043 lei, un profit net de 140.936 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 4.118.092 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.278.611 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.555.153 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.530.603 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.383.043 lei2021 · Profit net: 1.626.794 lei2022 · Profit net: 1.915.134 lei2023 · Profit net: 932.326 lei2024 · Profit net: 338.310 lei2025 · Profit net: 140.936 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 4.118.092 lei20212022: 7.278.611 lei7,3 mil.20222023: 6.555.153 lei20232024: 4.530.603 lei20242025: 2.383.043 lei2,4 mil.2025
Profit net lei
2021: 1.626.794 lei20212022: 1.915.134 lei1,9 mil.20222023: 932.326 lei20232024: 338.310 lei20242025: 140.936 lei141 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SEBAS SSA LOGISTICS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.383.043 lei în scădere față de 2024 140.936 lei în scădere față de 2024 6.147.901 lei în creștere față de 2024 3.857.243 lei 12.599.851 lei 142.136 lei 2 în scădere față de 2024
2024 4.530.603 lei în scădere față de 2023 338.310 lei în scădere față de 2023 218.390 lei în scădere față de 2023 67.364 lei 3.024.763 lei 2.881.534 lei 3 în creștere față de 2023
2023 6.555.153 lei în scădere față de 2022 932.326 lei în scădere față de 2022 847.534 lei în creștere față de 2022 379.737 lei 3.250.860 lei 2.804.094 lei 2
2022 7.278.611 lei în creștere față de 2021 1.915.134 lei în creștere față de 2021 734.158 lei în scădere față de 2021 658.097 lei 1.983.890 lei 1.916.334 lei 2 în creștere față de 2021
2021 4.118.092 lei 1.626.794 lei 1.577.272 lei 789.451 lei 2.406.785 lei 1.627.374 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare