SEBECONSTRUCT FINISAJE S.R.L.

Inactivă fiscal din 12 martie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

SEBECONSTRUCT FINISAJE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 41617837, Nr. Reg. Com. J11/691/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7490 - Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 9 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. FURNALELOR, NR.56, AP.3. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 12 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SEBECONSTRUCT FINISAJE S.R.L.
CUI
41617837
Stare
Inactivă fiscal din 12 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J11/691/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 septembrie 2019
Județ
Caraș-Severin
Sediul social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. FURNALELOR, NR.56, AP.3
Cod CAEN
7490
Domeniu de activitate
Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2023, SEBECONSTRUCT FINISAJE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 107.546 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−150 mii−100 mii−50 mii050 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 35.220 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.950 lei2022 · Cifra de afaceri: 20.000 lei2019 · Profit net: −121 lei2020 · Profit net: 21.324 lei2021 · Profit net: −79.200 lei2022 · Profit net: −62.448 lei2023 · Profit net: −107.546 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 35.220 lei35 mii20202021: 7.950 lei20212022: 20.000 lei20 mii2022
Profit net lei
2019: −121 lei20192020: 21.324 lei21 mii20202021: −79.200 lei20212022: −62.448 lei20222023: −107.546 lei−108 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru SEBECONSTRUCT FINISAJE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −107.546 lei în scădere față de 2022 250.909 lei în creștere față de 2022 500 lei 22.918 lei −227.491 lei 2
2022 20.000 lei în creștere față de 2021 −62.448 lei în creștere față de 2021 143.871 lei în creștere față de 2021 1.166 lei 22.760 lei −119.945 lei 2
2021 7.950 lei în scădere față de 2020 −79.200 lei în scădere față de 2020 63.991 lei în creștere față de 2020 4.045 lei 2.449 lei −57.497 lei 2
2020 35.220 lei 21.324 lei în creștere față de 2019 9.856 lei în creștere față de 2019 8.375 lei 23.184 lei 21.703 lei 2
2019 — −121 lei 80 lei — 459 lei 379 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare