SEDECLASERV SRL

Radiată din 7 noiembrie 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SEDECLASERV SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 38242419, Nr. Reg. Com. J37/678/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 20 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. CAZĂRMII, BL.439, SC.B, ET.4, AP.18, cod poștal 730030. Societatea este radiată din data de 7 noiembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SEDECLASERV SRL
CUI
38242419
Stare
Radiată din 7 noiembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J37/678/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 septembrie 2017
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. CAZĂRMII, BL.439, SC.B, ET.4, AP.18
Cod poștal
730030
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2020, SEDECLASERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 271.257 lei, o pierdere netă de 28.979 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20172018201920202017 · Cifra de afaceri: 30.365 lei2018 · Cifra de afaceri: 283.612 lei2019 · Cifra de afaceri: 380.547 lei2020 · Cifra de afaceri: 271.257 lei2017 · Profit net: −27.845 lei2018 · Profit net: 22.368 lei2019 · Profit net: −42.704 lei2020 · Profit net: −28.979 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 30.365 lei20172018: 283.612 lei20182019: 380.547 lei381 mii20192020: 271.257 lei271 mii2020
Profit net lei
2017: −27.845 lei20172018: 22.368 lei22 mii20182019: −42.704 lei−43 mii20192020: −28.979 lei−29 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru SEDECLASERV SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 271.257 lei în scădere față de 2019 −28.979 lei în creștere față de 2019 78.398 lei în creștere față de 2019 — 1.366 lei −77.032 lei 1
2019 380.547 lei în creștere față de 2018 −42.704 lei în scădere față de 2018 58.207 lei în creștere față de 2018 — 10.154 lei −48.053 lei —
2018 283.612 lei în creștere față de 2017 22.368 lei în creștere față de 2017 10.619 lei în scădere față de 2017 — 5.270 lei −5.349 lei 1
2017 30.365 lei −27.845 lei 34.413 lei 189 lei 6.507 lei −27.717 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.