SEMARAL TECH MOTO S.R.L.

SEMARAL TECH MOTO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 39042257, Nr. Reg. Com. J2018000418020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 20 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. VOINICILOR, NR.23, ET.PARTER, AP.1, cod poștal 310304. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SEMARAL TECH MOTO S.R.L.
CUI
39042257
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000418020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 martie 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. VOINICILOR, NR.23, ET.PARTER, AP.1
Cod poștal
310304
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2025, SEMARAL TECH MOTO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 964.885 lei, o pierdere netă de 2.923 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 32.281 lei2019 · Cifra de afaceri: 286.032 lei2020 · Cifra de afaceri: 398.638 lei2021 · Cifra de afaceri: 638.815 lei2022 · Cifra de afaceri: 869.063 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.186.133 lei2024 · Cifra de afaceri: 720.464 lei2025 · Cifra de afaceri: 964.885 lei2018 · Profit net: −16.613 lei2019 · Profit net: 52.673 lei2020 · Profit net: 137.970 lei2021 · Profit net: 123.616 lei2022 · Profit net: 64.970 lei2023 · Profit net: 67.067 lei2024 · Profit net: −61.242 lei2025 · Profit net: −2.923 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 32.281 lei'182019: 286.032 lei'192020: 398.638 lei'202021: 638.815 lei'212022: 869.063 lei'222023: 1.186.133 lei1,2 mil.'232024: 720.464 lei'242025: 964.885 lei965 mii'25
Profit net lei
2018: −16.613 lei'182019: 52.673 lei'192020: 137.970 lei138 mii'202021: 123.616 lei'212022: 64.970 lei'222023: 67.067 lei'232024: −61.242 lei−61 mii'242025: −2.923 lei−3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SEMARAL TECH MOTO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 964.885 lei în creștere față de 2024 −2.923 lei în creștere față de 2024 751.430 lei în creștere față de 2024 517.304 lei 599.843 lei 365.717 lei 1
2024 720.464 lei în scădere față de 2023 −61.242 lei în scădere față de 2023 662.354 lei în creștere față de 2023 506.916 lei 524.078 lei 368.640 lei 1
2023 1.186.133 lei în creștere față de 2022 67.067 lei în creștere față de 2022 586.475 lei în scădere față de 2022 514.033 lei 502.325 lei 429.883 lei 1 în scădere față de 2022
2022 869.063 lei în creștere față de 2021 64.970 lei în scădere față de 2021 587.563 lei în creștere față de 2021 543.379 lei 406.999 lei 362.815 lei 2 în creștere față de 2021
2021 638.815 lei în creștere față de 2020 123.616 lei în scădere față de 2020 139.342 lei în creștere față de 2020 106.343 lei 330.844 lei 297.845 lei 0
2020 398.638 lei în creștere față de 2019 137.970 lei în creștere față de 2019 137.667 lei în creștere față de 2019 124.086 lei 187.810 lei 174.229 lei 0
2019 286.032 lei în creștere față de 2018 52.673 lei în creștere față de 2018 86.717 lei în creștere față de 2018 22.714 lei 100.263 lei 36.260 lei 0 în scădere față de 2018
2018 32.281 lei −16.613 lei 38.199 lei 2.730 lei 19.056 lei −16.413 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare