SEMPRE SHOES FASHION SRL

Radiată din 2 octombrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SEMPRE SHOES FASHION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 37880583, Nr. Reg. Com. J03/1643/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1520 - Fabricarea incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 3 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, ORŞ. TOPOLOVENI, CAL. BUCUREŞTI, BL.CC1, cod poștal 115500. Societatea este radiată din data de 2 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SEMPRE SHOES FASHION SRL
CUI
37880583
Stare
Radiată din 2 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J03/1643/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iulie 2017
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, ORŞ. TOPOLOVENI, CAL. BUCUREŞTI, BL.CC1
Cod poștal
115500
Cod CAEN
1520
Domeniu de activitate
Fabricarea incaltamintei

Situații financiare

În 2023, SEMPRE SHOES FASHION SRL a raportat o cifră de afaceri de 84.057 lei, un profit net de 52.668 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20172018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 124.451 lei2019 · Cifra de afaceri: 41.440 lei2020 · Cifra de afaceri: 166.005 lei2021 · Cifra de afaceri: 265.732 lei2022 · Cifra de afaceri: 199.062 lei2023 · Cifra de afaceri: 84.057 lei2017 · Profit net: −4.197 lei2018 · Profit net: −27.566 lei2019 · Profit net: −12.994 lei2020 · Profit net: −14.547 lei2021 · Profit net: 88.126 lei2022 · Profit net: 16.130 lei2023 · Profit net: 52.668 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 124.451 lei20182019: 41.440 lei20192020: 166.005 lei20202021: 265.732 lei266 mii20212022: 199.062 lei20222023: 84.057 lei84 mii2023
Profit net lei
2017: −4.197 lei20172018: −27.566 lei−28 mii20182019: −12.994 lei20192020: −14.547 lei20202021: 88.126 lei88 mii20212022: 16.130 lei20222023: 52.668 lei53 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru SEMPRE SHOES FASHION SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 84.057 lei în scădere față de 2022 52.668 lei în creștere față de 2022 631 lei în scădere față de 2022 591 lei 69.678 lei 69.638 lei 1
2022 199.062 lei în scădere față de 2021 16.130 lei în scădere față de 2021 48.500 lei în creștere față de 2021 96.749 lei 79.087 lei 16.970 lei 1 în scădere față de 2021
2021 265.732 lei în creștere față de 2020 88.126 lei în creștere față de 2020 36.166 lei în scădere față de 2020 116.093 lei 79.305 lei 29.522 lei 3
2020 166.005 lei în creștere față de 2019 −14.547 lei în scădere față de 2019 123.432 lei în creștere față de 2019 134.846 lei 79.036 lei −58.604 lei 3 în scădere față de 2019
2019 41.440 lei în scădere față de 2018 −12.994 lei în creștere față de 2018 81.420 lei în scădere față de 2018 154.217 lei 51.544 lei −44.057 lei 4 în scădere față de 2018
2018 124.451 lei −27.566 lei în scădere față de 2017 146.059 lei în scădere față de 2017 173.602 lei 128.636 lei −31.563 lei 5
2017 — −4.197 lei 197.429 lei 192.924 lei 508 lei −3.997 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.