SENDRO CONSTRUCT DUO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 43150249, Nr. Reg. Com. J03/1594/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 7 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. EPUREŞTI, NR.16, cod poștal 115300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SENDRO CONSTRUCT DUO S.R.L.
- CUI
- 43150249
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J03/1594/2020
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 7 octombrie 2020
- Județ
- Argeș
- Sediul social
- JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. EPUREŞTI, NR.16
- Cod poștal
- 115300
- Cod CAEN
- 4120
- Domeniu de activitate
- Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Situații financiare
În 2025, SENDRO CONSTRUCT DUO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 216.900 lei, un profit net de 126.351 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 216.900 lei în creștere față de 2024 | 126.351 lei în creștere față de 2024 | 31.496 lei în creștere față de 2024 | 582 lei | 212.076 lei | 181.162 lei | 2 |
| 2024 | 100.980 lei în creștere față de 2022 | −40.473 lei în scădere față de 2022 | 1.479 lei în scădere față de 2022 | 582 lei | 105.709 lei | 104.812 lei | 2 |
| 2022 | 28.300 lei în creștere față de 2021 | 13.894 lei în scădere față de 2021 | 3.260 lei în creștere față de 2021 | 582 lei | 39.548 lei | 36.870 lei | 2 în creștere față de 2021 |
| 2021 | 25.000 lei | 22.776 lei | 750 lei | 582 lei | 23.144 lei | 22.976 lei | 1 |
| 2020 | 25.000 lei | 22.776 lei | 750 lei | 582 lei | 23.144 lei | 22.976 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
