SENIUC-CONSTRUCT S.R.L.

SENIUC-CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 40684234, Nr. Reg. Com. J33/578/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 22 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. MIHAI BODNAR, NR.55, cod poștal 725400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SENIUC-CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40684234
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/578/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 februarie 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. MIHAI BODNAR, NR.55
Cod poștal
725400
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, SENIUC-CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.350 lei, un profit net de 19.391 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2019202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 396.038 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.434.688 lei2022 · Cifra de afaceri: 685.021 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2025 · Cifra de afaceri: 8.350 lei2019 · Profit net: 293.848 lei2021 · Profit net: 980.899 lei2022 · Profit net: 473.463 lei2023 · Profit net: −38.642 lei2024 · Profit net: −41.213 lei2025 · Profit net: 19.391 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 396.038 lei20192021: 1.434.688 lei1,4 mil.20212022: 685.021 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei20242025: 8.350 lei8 mii2025
Profit net lei
2019: 293.848 lei20192021: 980.899 lei981 mii20212022: 473.463 lei20222023: −38.642 lei20232024: −41.213 lei−41 mii20242025: 19.391 lei19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SENIUC-CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 8.350 lei în creștere față de 2024 19.391 lei în creștere față de 2024 106.176 lei în scădere față de 2024 0 lei 416.642 lei 310.466 lei 0
2024 0 lei −41.213 lei în scădere față de 2023 165.097 lei în creștere față de 2023 31.888 lei 424.284 lei 291.075 lei 0
2023 0 lei în scădere față de 2022 −38.642 lei în scădere față de 2022 149.870 lei în creștere față de 2022 49.281 lei 432.877 lei 332.288 lei 0 în scădere față de 2022
2022 685.021 lei în scădere față de 2021 473.463 lei în scădere față de 2021 115.840 lei în scădere față de 2021 69.198 lei 520.345 lei 473.703 lei 2 în scădere față de 2021
2021 1.434.688 lei în creștere față de 2019 980.899 lei în creștere față de 2019 132.410 lei în creștere față de 2019 90.534 lei 1.224.916 lei 1.183.040 lei 6 în creștere față de 2019
2019 396.038 lei 293.848 lei 19.567 lei 14.718 lei 298.897 lei 294.048 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare