SENSIVO COSMETICS S.R.L.

Inactivă fiscal din 7 octombrie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

SENSIVO COSMETICS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 39655405, Nr. Reg. Com. J08/1502/2023. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2042 - Fabricarea parfumurilor si a produselor cosmetice (de toaleta). Societatea a fost înființată la data de 23 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ZIZINULUI, NR.113M, DEPOZIT DE LAMINATE NR. 2, AP.4. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 7 octombrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SENSIVO COSMETICS S.R.L.
CUI
39655405
Stare
Inactivă fiscal din 7 octombrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J08/1502/2023
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 iulie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ZIZINULUI, NR.113M, DEPOZIT DE LAMINATE NR. 2, AP.4
Cod CAEN
2042
Domeniu de activitate
Fabricarea parfumurilor si a produselor cosmetice (de toaleta)

Situații financiare

În 2025, SENSIVO COSMETICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 82.770 lei, un profit net de 20.159 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 25.251 lei2020 · Cifra de afaceri: 18.577 lei2021 · Cifra de afaceri: 25.678 lei2022 · Cifra de afaceri: 61.896 lei2023 · Cifra de afaceri: 52.499 lei2024 · Cifra de afaceri: 71.106 lei2025 · Cifra de afaceri: 82.770 lei2019 · Profit net: 3.168 lei2020 · Profit net: −25.227 lei2021 · Profit net: −197.474 lei2022 · Profit net: −109.922 lei2023 · Profit net: −115.346 lei2024 · Profit net: −27.349 lei2025 · Profit net: 20.159 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 25.251 lei20192020: 18.577 lei20202021: 25.678 lei20212022: 61.896 lei20222023: 52.499 lei20232024: 71.106 lei20242025: 82.770 lei83 mii2025
Profit net lei
2019: 3.168 lei20192020: −25.227 lei20202021: −197.474 lei−197 mii20212022: −109.922 lei20222023: −115.346 lei20232024: −27.349 lei20242025: 20.159 lei20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SENSIVO COSMETICS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 82.770 lei în creștere față de 2024 20.159 lei în creștere față de 2024 653.004 lei în creștere față de 2024 134.539 lei 66.607 lei −451.858 lei 1
2024 71.106 lei în creștere față de 2023 −27.349 lei în creștere față de 2023 643.534 lei în creștere față de 2023 142.128 lei 75.550 lei −472.017 lei 1 în scădere față de 2023
2023 52.499 lei în scădere față de 2022 −115.346 lei în scădere față de 2022 614.325 lei în creștere față de 2022 156.308 lei 105.672 lei −444.668 lei 3 în scădere față de 2022
2022 61.896 lei în creștere față de 2021 −109.922 lei în creștere față de 2021 438.846 lei în scădere față de 2021 170.488 lei 77.520 lei −329.322 lei 4
2021 25.678 lei în creștere față de 2020 −197.474 lei în scădere față de 2020 483.849 lei în creștere față de 2020 184.667 lei 79.782 lei −219.400 lei 4 în creștere față de 2020
2020 18.577 lei în scădere față de 2019 −25.227 lei în scădere față de 2019 287.803 lei în creștere față de 2019 188.085 lei 77.792 lei −21.926 lei 1
2019 25.251 lei 3.168 lei 133.015 lei — 129.517 lei 3.302 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare