SENZI CONDRUM S.R.L.

SENZI CONDRUM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40621090, Nr. Reg. Com. J08/741/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4211 - Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor. Societatea a fost înființată la data de 12 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. ALEXANDRU VLAHUŢĂ, NR.6, CAMERA 2, SC.A, AP.2, cod poștal 500387. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SENZI CONDRUM S.R.L.
CUI
40621090
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/741/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 februarie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. ALEXANDRU VLAHUŢĂ, NR.6, CAMERA 2, SC.A, AP.2
Cod poștal
500387
Cod CAEN
4211
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor

Situații financiare

În 2025, SENZI CONDRUM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 168.434 lei, un profit net de 53.887 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 40.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 50.250 lei2021 · Cifra de afaceri: 45.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 216.340 lei2023 · Cifra de afaceri: 14.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 271.666 lei2025 · Cifra de afaceri: 168.434 lei2019 · Profit net: −125.924 lei2020 · Profit net: −158.506 lei2021 · Profit net: −156.636 lei2022 · Profit net: −3.820 lei2023 · Profit net: −99.594 lei2024 · Profit net: 131.433 lei2025 · Profit net: 53.887 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 40.000 lei20192020: 50.250 lei20202021: 45.500 lei20212022: 216.340 lei20222023: 14.000 lei20232024: 271.666 lei272 mii20242025: 168.434 lei168 mii2025
Profit net lei
2019: −125.924 lei20192020: −158.506 lei−159 mii20202021: −156.636 lei20212022: −3.820 lei20222023: −99.594 lei20232024: 131.433 lei131 mii20242025: 53.887 lei54 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SENZI CONDRUM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 168.434 lei în scădere față de 2024 53.887 lei în scădere față de 2024 441.508 lei în scădere față de 2024 36.570 lei 45.977 lei −358.961 lei 1
2024 271.666 lei în creștere față de 2023 131.433 lei în creștere față de 2023 446.305 lei în scădere față de 2023 — 33.457 lei −412.848 lei 1
2023 14.000 lei în scădere față de 2022 −99.594 lei în scădere față de 2022 557.763 lei în creștere față de 2022 — 13.482 lei −544.281 lei 1
2022 216.340 lei în creștere față de 2021 −3.820 lei în creștere față de 2021 476.811 lei în scădere față de 2021 31.112 lei 1.012 lei −444.687 lei 1
2021 45.500 lei în scădere față de 2020 −156.636 lei în creștere față de 2020 565.399 lei în creștere față de 2020 124.448 lei 84 lei −440.867 lei 1
2020 50.250 lei în creștere față de 2019 −158.506 lei în scădere față de 2019 523.762 lei în creștere față de 2019 217.784 lei 21.748 lei −284.230 lei 1
2019 40.000 lei −125.924 lei 470.875 lei 311.120 lei 34.031 lei −125.724 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare