SERATI CONSTRUCT S.R.L.

Activitate suspendată din 23 februarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

SERATI CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39497763, Nr. Reg. Com. J2018002787234. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 15 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. LIBERTĂŢII, NR.49, PARTER. CAMERA NR. 1, cod poștal 077025. Societatea are activitatea suspendată din data de 23 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SERATI CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39497763
Stare
Activitate suspendată din 23 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2018002787234
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 iunie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. LIBERTĂŢII, NR.49, PARTER. CAMERA NR. 1
Cod poștal
077025
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, SERATI CONSTRUCT S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 634.472 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.717.359 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.445.642 lei2021 · Cifra de afaceri: 804.865 lei2022 · Cifra de afaceri: 301.134 lei2018 · Profit net: 246.696 lei2019 · Profit net: 874.099 lei2020 · Profit net: −27.992 lei2021 · Profit net: −539.330 lei2022 · Profit net: 95.300 lei2023 · Profit net: −763 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 634.472 lei20182019: 1.717.359 lei1,7 mil.20192020: 1.445.642 lei20202021: 804.865 lei20212022: 301.134 lei301 mii2022
Profit net lei
2018: 246.696 lei'182019: 874.099 lei874 mii'192020: −27.992 lei'202021: −539.330 lei−539 mii'212022: 95.300 lei'222023: −763 lei'232024: 0 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru SERATI CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 64.079 lei — 56.163 lei −224 lei —
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 64.079 lei — 56.163 lei −224 lei —
2023 — −763 lei în scădere față de 2022 64.079 lei în scădere față de 2022 — 56.164 lei −223 lei —
2022 301.134 lei în scădere față de 2021 95.300 lei în creștere față de 2021 76.591 lei în scădere față de 2021 — 164.439 lei 95.540 lei 1
2021 804.865 lei în scădere față de 2020 −539.330 lei în scădere față de 2020 101.310 lei în scădere față de 2020 99.136 lei 624.205 lei 553.589 lei 1
2020 1.445.642 lei în scădere față de 2019 −27.992 lei în scădere față de 2019 161.235 lei în scădere față de 2019 397.106 lei 1.130.987 lei 1.092.919 lei 1 în scădere față de 2019
2019 1.717.359 lei în creștere față de 2018 874.099 lei în creștere față de 2018 221.603 lei în scădere față de 2018 1.160.044 lei 178.471 lei 1.120.912 lei 2 în creștere față de 2018
2018 634.472 lei 246.696 lei 310.035 lei 133.806 lei 423.125 lei 246.896 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare