SEREMAR TURISM S.R.L.

SEREMAR TURISM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 39050420, Nr. Reg. Com. J33/435/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1085 - Fabricarea de mancarururi preparate. Societatea a fost înființată la data de 20 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. VATRA-DORNEI, STR. SONDEI, NR.7, cod poștal 725700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SEREMAR TURISM S.R.L.
CUI
39050420
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/435/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 martie 2018
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. VATRA-DORNEI, STR. SONDEI, NR.7
Cod poștal
725700
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1085
Domeniu de activitate
Fabricarea de mancarururi preparate

Situații financiare

În 2025, SEREMAR TURISM S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−150 mii−100 mii−50 mii050 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 8.257 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.521 lei2018 · Profit net: −52.599 lei2019 · Profit net: −122.699 lei2020 · Profit net: −97.085 lei2021 · Profit net: 11.980 lei2022 · Profit net: −56.245 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 8.257 lei8 mii20192020: 2.521 lei3 mii2020
Profit net lei
2018: −52.599 lei'182019: −122.699 lei−123 mii'192020: −97.085 lei'202021: 11.980 lei12 mii'212022: −56.245 lei'222023: 0 lei'232024: 0 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru SEREMAR TURISM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 416.904 lei în scădere față de 2024 — 3.916 lei −412.988 lei —
2024 — 0 lei 416.905 lei în creștere față de 2023 — 3.917 lei −412.988 lei —
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 416.904 lei — 3.916 lei −412.988 lei —
2022 — −56.245 lei în scădere față de 2021 416.904 lei în creștere față de 2021 — 3.916 lei −412.988 lei —
2021 — 11.980 lei în creștere față de 2020 262.648 lei în scădere față de 2020 — 2.446 lei −260.202 lei —
2020 2.521 lei în scădere față de 2019 −97.085 lei în creștere față de 2019 407.200 lei în creștere față de 2019 132.792 lei 2.226 lei −272.182 lei —
2019 8.257 lei −122.699 lei în scădere față de 2018 398.042 lei în creștere față de 2018 208.673 lei 14.272 lei −175.097 lei 1 în creștere față de 2018
2018 — −52.599 lei 345.056 lei 284.737 lei 7.920 lei −52.399 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare