SERMAR-LUCASER S.R.L.

Radiată din 11 mai 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SERMAR-LUCASER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 40035490, Nr. Reg. Com. J13/2905/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0113 - Cultivarea legumelor si a pepenilor, a radacinoaselor si tuberculilor. Societatea a fost înființată la data de 22 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.2BIS, CAMERA 1, BL.P1, ET.9, AP.37. Societatea este radiată din data de 11 mai 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SERMAR-LUCASER S.R.L.
CUI
40035490
Stare
Radiată din 11 mai 2026
Nr. Registrul Comerțului
J13/2905/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 octombrie 2018
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.2BIS, CAMERA 1, BL.P1, ET.9, AP.37
Cod CAEN
0113
Domeniu de activitate
Cultivarea legumelor si a pepenilor, a radacinoaselor si tuberculilor

Situații financiare

În 2025, SERMAR-LUCASER S.R.L. a raportat un profit net de 18.668 lei.

Profit net lei
2018: −4.010 lei'182019: −16.435 lei−16 mii'192020: −200 lei'202021: −400 lei'212022: −400 lei'222023: −2.500 lei'232024: −2.490 lei'242025: 18.668 lei19 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SERMAR-LUCASER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 18.668 lei în creștere față de 2024 11.158 lei în scădere față de 2024 — 307 lei −10.851 lei —
2024 — −2.490 lei în creștere față de 2023 119.854 lei în creștere față de 2023 — 90.335 lei −29.519 lei —
2023 — −2.500 lei în scădere față de 2022 99.600 lei în creștere față de 2022 — 72.571 lei −27.029 lei —
2022 — −400 lei 97.100 lei în creștere față de 2021 — 75.855 lei −21.245 lei —
2021 — −400 lei în scădere față de 2020 96.700 lei în creștere față de 2020 — 75.855 lei −20.845 lei —
2020 — −200 lei în creștere față de 2019 96.165 lei în creștere față de 2019 — 75.720 lei −20.445 lei —
2019 — −16.435 lei în scădere față de 2018 95.965 lei în creștere față de 2018 — 75.720 lei −20.245 lei 1
2018 — −4.010 lei 80.480 lei — 76.670 lei −3.810 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare