SERV CONT TOUR S.R.L.

SERV CONT TOUR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 41496433, Nr. Reg. Com. J2019002864130. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 7 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. DOROBANŢILOR, NR.69, CAMERA 2, cod poștal 900566. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SERV CONT TOUR S.R.L.
CUI
41496433
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002864130
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 august 2019
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. DOROBANŢILOR, NR.69, CAMERA 2
Cod poștal
900566
Cod CAEN
6920
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, SERV CONT TOUR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.560.155 lei, un profit net de 582.050 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 196.590 lei2020 · Cifra de afaceri: 427.642 lei2021 · Cifra de afaceri: 376.001 lei2022 · Cifra de afaceri: 552.535 lei2023 · Cifra de afaceri: 845.565 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.124.923 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.560.155 lei2019 · Profit net: 187.098 lei2020 · Profit net: 344.558 lei2021 · Profit net: 266.238 lei2022 · Profit net: 445.284 lei2023 · Profit net: 646.029 lei2024 · Profit net: 514.534 lei2025 · Profit net: 582.050 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 196.590 lei20192020: 427.642 lei20202021: 376.001 lei20212022: 552.535 lei20222023: 845.565 lei20232024: 1.124.923 lei20242025: 1.560.155 lei1,6 mil.2025
Profit net lei
2019: 187.098 lei20192020: 344.558 lei20202021: 266.238 lei20212022: 445.284 lei20222023: 646.029 lei646 mii20232024: 514.534 lei20242025: 582.050 lei582 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SERV CONT TOUR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.560.155 lei în creștere față de 2024 582.050 lei în creștere față de 2024 395.008 lei în creștere față de 2024 234.284 lei 722.474 lei 589.763 lei 9 în creștere față de 2024
2024 1.124.923 lei în creștere față de 2023 514.534 lei în scădere față de 2023 305.469 lei în creștere față de 2023 348.954 lei 539.815 lei 515.713 lei 7 în creștere față de 2023
2023 845.565 lei în creștere față de 2022 646.029 lei în creștere față de 2022 36.574 lei în creștere față de 2022 15.383 lei 668.370 lei 647.179 lei 4 în creștere față de 2022
2022 552.535 lei în creștere față de 2021 445.284 lei în creștere față de 2021 25.030 lei în creștere față de 2021 6.181 lei 465.282 lei 446.433 lei 2
2021 376.001 lei în scădere față de 2020 266.238 lei în scădere față de 2020 24.957 lei în scădere față de 2020 3.454 lei 288.652 lei 267.149 lei 2
2020 427.642 lei în creștere față de 2019 344.558 lei în creștere față de 2019 44.410 lei în creștere față de 2019 5.809 lei 383.512 lei 344.911 lei 2 în creștere față de 2019
2019 196.590 lei 187.098 lei 4.625 lei 3.884 lei 188.039 lei 187.298 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare