SERV TAXI-YULI S.R.L.

SERV TAXI-YULI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41760089, Nr. Reg. Com. J2019003202227. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 14 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LUCA ARBORE, NR.9, CAMERA 1, BL.408, SC.A, ET.7, AP.29, cod poștal 700530. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SERV TAXI-YULI S.R.L.
CUI
41760089
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003202227
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 octombrie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LUCA ARBORE, NR.9, CAMERA 1, BL.408, SC.A, ET.7, AP.29
Cod poștal
700530
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, SERV TAXI-YULI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 94.744 lei, o pierdere netă de 45.223 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 188.648 lei2021 · Cifra de afaceri: 218.700 lei2022 · Cifra de afaceri: 191.529 lei2023 · Cifra de afaceri: 112.533 lei2024 · Cifra de afaceri: 107.725 lei2025 · Cifra de afaceri: 94.744 lei2019 · Profit net: −4.717 lei2020 · Profit net: 59.617 lei2021 · Profit net: 69.034 lei2022 · Profit net: 4.221 lei2023 · Profit net: −18.349 lei2024 · Profit net: −86.387 lei2025 · Profit net: −45.223 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 0 lei20192020: 188.648 lei20202021: 218.700 lei219 mii20212022: 191.529 lei20222023: 112.533 lei20232024: 107.725 lei20242025: 94.744 lei95 mii2025
Profit net lei
2019: −4.717 lei20192020: 59.617 lei20202021: 69.034 lei69 mii20212022: 4.221 lei20222023: −18.349 lei20232024: −86.387 lei−86 mii20242025: −45.223 lei−45 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SERV TAXI-YULI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 94.744 lei în scădere față de 2024 −45.223 lei în creștere față de 2024 93.803 lei în creștere față de 2024 — 40.621 lei −53.182 lei 2
2024 107.725 lei în scădere față de 2023 −86.387 lei în scădere față de 2023 64.410 lei în creștere față de 2023 — 56.450 lei −7.960 lei 2
2023 112.533 lei în scădere față de 2022 −18.349 lei în scădere față de 2022 59.391 lei în scădere față de 2022 — 137.818 lei 78.427 lei 2
2022 191.529 lei în scădere față de 2021 4.221 lei în scădere față de 2021 69.925 lei în creștere față de 2021 0 lei 166.701 lei 96.776 lei —
2021 218.700 lei în creștere față de 2020 69.034 lei în creștere față de 2020 56.029 lei în creștere față de 2020 60.028 lei 120.134 lei 124.133 lei —
2020 188.648 lei în creștere față de 2019 59.617 lei în creștere față de 2019 50.637 lei în scădere față de 2019 60.028 lei 45.709 lei 55.100 lei —
2019 0 lei −4.717 lei 69.730 lei 60.028 lei 5.185 lei −4.517 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare