SERVICE LIFT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 18040849, Nr. Reg. Com. J2005001453273. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4324 - Alte activitati postale si de curier. Societatea a fost înființată la data de 14 octombrie 2005. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. ECOULUI, NR.6, BL.G15, SC.A, ET.P, AP.1, cod poștal 610036. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SERVICE LIFT SRL
- CUI
- 18040849
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005001453273
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 14 octombrie 2005
- Județ
- Neamț
- Sediul social
- JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. ECOULUI, NR.6, BL.G15, SC.A, ET.P, AP.1
- Cod poștal
- 610036
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4324
- Domeniu de activitate
- Alte activitati postale si de curier
Situații financiare
În 2025, SERVICE LIFT SRL a raportat o cifră de afaceri de 955.635 lei, un profit net de 281.167 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 955.635 lei în scădere față de 2024 | 281.167 lei în scădere față de 2024 | 971.079 lei în creștere față de 2024 | 1.068.889 lei | 737.072 lei | 1.000.171 lei | 2 |
| 2024 | 1.197.842 lei în creștere față de 2023 | 314.495 lei în creștere față de 2023 | 409.251 lei în scădere față de 2023 | 149.957 lei | 1.110.139 lei | 850.845 lei | 2 |
| 2023 | 774.341 lei în creștere față de 2022 | 258.698 lei în creștere față de 2022 | 420.972 lei în creștere față de 2022 | 207.915 lei | 764.040 lei | 550.983 lei | 2 în scădere față de 2022 |
| 2022 | 467.714 lei | 200.198 lei în creștere față de 2020 | 145.640 lei în creștere față de 2020 | 110.667 lei | 391.559 lei | 356.586 lei | 3 |
| 2020 | — | 0 lei | 1.323 lei | 2.667 lei | 3.643 lei | 4.987 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 1.323 lei | 2.667 lei | 3.643 lei | 4.987 lei | — |
| 2018 | — | −1.492 lei în scădere față de 2017 | 1.323 lei în scădere față de 2017 | 2.667 lei | 3.643 lei | 4.987 lei | 1 în scădere față de 2017 |
| 2017 | 71.108 lei în creștere față de 2016 | 1.962 lei în creștere față de 2016 | 4.226 lei în scădere față de 2016 | 2.667 lei | 38.038 lei | 36.479 lei | 2 |
| 2016 | 55.600 lei | −7.229 lei | 15.348 lei | 13.263 lei | 36.602 lei | 34.517 lei | 2 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
