SEVEN LINES STUDIO S.R.L.

SEVEN LINES STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 43233760, Nr. Reg. Com. J12/3453/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 23 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. SOMEŞULUI, NR.2B, SC.4, ET.1, AP.7, cod poștal 407280. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SEVEN LINES STUDIO S.R.L.
CUI
43233760
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/3453/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 octombrie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. SOMEŞULUI, NR.2B, SC.4, ET.1, AP.7
Cod poștal
407280
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, SEVEN LINES STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 96.638 lei, un profit net de 24.112 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 32.670 lei2021 · Cifra de afaceri: 48.345 lei2022 · Cifra de afaceri: 111.746 lei2023 · Cifra de afaceri: 126.513 lei2024 · Cifra de afaceri: 110.167 lei2025 · Cifra de afaceri: 96.638 lei2020 · Profit net: 30.604 lei2021 · Profit net: 19.908 lei2022 · Profit net: 68.466 lei2023 · Profit net: 45.702 lei2024 · Profit net: 35.838 lei2025 · Profit net: 24.112 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 32.670 lei20202021: 48.345 lei20212022: 111.746 lei20222023: 126.513 lei127 mii20232024: 110.167 lei20242025: 96.638 lei97 mii2025
Profit net lei
2020: 30.604 lei20202021: 19.908 lei20212022: 68.466 lei68 mii20222023: 45.702 lei20232024: 35.838 lei20242025: 24.112 lei24 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SEVEN LINES STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 96.638 lei în scădere față de 2024 24.112 lei în scădere față de 2024 4.296 lei în creștere față de 2024 6.500 lei 103.687 lei 105.891 lei 2 în creștere față de 2024
2024 110.167 lei în scădere față de 2023 35.838 lei în scădere față de 2023 3.973 lei în scădere față de 2023 — 85.753 lei 81.780 lei 1
2023 126.513 lei în creștere față de 2022 45.702 lei în scădere față de 2022 4.265 lei în scădere față de 2022 −1.207 lei 51.414 lei 45.942 lei 1
2022 111.746 lei în creștere față de 2021 68.466 lei în creștere față de 2021 14.896 lei în creștere față de 2021 6.035 lei 77.567 lei 68.706 lei 1
2021 48.345 lei în creștere față de 2020 19.908 lei în scădere față de 2020 7.000 lei în creștere față de 2020 2.831 lei 54.880 lei 50.711 lei —
2020 32.670 lei 30.604 lei 2.480 lei — 33.284 lei 30.804 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare