SGC SAFE DRIVE S.R.L.

SGC SAFE DRIVE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41872350, Nr. Reg. Com. J2019004979230. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 7 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. TIMPULUI, NR.25, cod poștal 077160. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SGC SAFE DRIVE S.R.L.
CUI
41872350
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019004979230
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 noiembrie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. TIMPULUI, NR.25
Cod poștal
077160
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, SGC SAFE DRIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17.558 lei, o pierdere netă de 16.414 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 3.735 lei2020 · Cifra de afaceri: 43.765 lei2021 · Cifra de afaceri: 129.707 lei2022 · Cifra de afaceri: 194.545 lei2023 · Cifra de afaceri: 119.326 lei2024 · Cifra de afaceri: 23.520 lei2025 · Cifra de afaceri: 17.558 lei2019 · Profit net: 913 lei2020 · Profit net: 22.623 lei2021 · Profit net: 76.321 lei2022 · Profit net: 78.494 lei2023 · Profit net: 22.512 lei2024 · Profit net: −53.122 lei2025 · Profit net: −16.414 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.735 lei20192020: 43.765 lei20202021: 129.707 lei20212022: 194.545 lei195 mii20222023: 119.326 lei20232024: 23.520 lei20242025: 17.558 lei18 mii2025
Profit net lei
2019: 913 lei20192020: 22.623 lei20202021: 76.321 lei20212022: 78.494 lei78 mii20222023: 22.512 lei20232024: −53.122 lei−53 mii20242025: −16.414 lei−16 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SGC SAFE DRIVE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 17.558 lei în scădere față de 2024 −16.414 lei în creștere față de 2024 276 lei în scădere față de 2024 56.203 lei 21.250 lei 77.177 lei —
2024 23.520 lei în scădere față de 2023 −53.122 lei în scădere față de 2023 16.235 lei în scădere față de 2023 67.590 lei 42.236 lei 93.591 lei —
2023 119.326 lei în scădere față de 2022 22.512 lei în scădere față de 2022 31.854 lei în scădere față de 2022 163.572 lei 14.995 lei 146.713 lei 1
2022 194.545 lei în creștere față de 2021 78.494 lei în creștere față de 2021 34.017 lei în creștere față de 2021 92.471 lei 120.097 lei 178.551 lei 1
2021 129.707 lei în creștere față de 2020 76.321 lei în creștere față de 2020 1.575 lei în creștere față de 2020 — 101.632 lei 100.057 lei —
2020 43.765 lei în creștere față de 2019 22.623 lei în creștere față de 2019 436 lei în scădere față de 2019 — 24.172 lei 23.736 lei —
2019 3.735 lei 913 lei 1.902 lei 218 lei 2.797 lei 1.113 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare