SGC TEAM LOGISTIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39319847, Nr. Reg. Com. J2018006403402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 10 mai 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR FÂNTÂNICA, NR.36, HALA B. BIROU NR. 6 - BIS, cod poștal 021805. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SGC TEAM LOGISTIC S.R.L.
- CUI
- 39319847
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018006403402
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 10 mai 2018
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR FÂNTÂNICA, NR.36, HALA B. BIROU NR. 6 - BIS
- Cod poștal
- 021805
- Cod CAEN
- 4941
- Domeniu de activitate
- Transporturi rutiere de marfuri
Situații financiare
În 2025, SGC TEAM LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 101.830 lei, un profit net de 33.926 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101.830 lei în creștere față de 2024 | 33.926 lei în creștere față de 2024 | 10.363 lei în creștere față de 2024 | 4.259 lei | 52.787 lei | 46.683 lei | 1 |
| 2024 | 31.700 lei în creștere față de 2023 | 15.429 lei în creștere față de 2023 | 7.293 lei în scădere față de 2023 | 0 lei | 19.735 lei | 12.442 lei | 1 |
| 2023 | 13.094 lei în creștere față de 2022 | −2.804 lei în creștere față de 2022 | 9.425 lei în creștere față de 2022 | 0 lei | 6.438 lei | −2.987 lei | 1 |
| 2022 | 10.074 lei în creștere față de 2021 | −3.393 lei în scădere față de 2021 | 7.407 lei în creștere față de 2021 | 0 lei | 7.313 lei | −94 lei | — |
| 2021 | 0 lei | −296 lei în scădere față de 2020 | 1.247 lei | 0 lei | 4.546 lei | 3.299 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 1.247 lei | −852 lei | 4.842 lei | 2.743 lei | — |
| 2019 | — | −747 lei | 1.247 lei | −852 lei | 4.842 lei | 2.743 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
