SHOES BY ANY S.R.L.

Radiată din 16 iulie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SHOES BY ANY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 40752207, Nr. Reg. Com. J37/284/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1520 - Fabricarea incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 7 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, STR. EROILOR, NR.8, BL.17, SC.A, ET.PARTER, AP.4, cod poștal 735100. Societatea este radiată din data de 16 iulie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SHOES BY ANY S.R.L.
CUI
40752207
Stare
Radiată din 16 iulie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J37/284/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 martie 2019
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, STR. EROILOR, NR.8, BL.17, SC.A, ET.PARTER, AP.4
Cod poștal
735100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1520
Domeniu de activitate
Fabricarea incaltamintei

Situații financiare

În 2024, SHOES BY ANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 230.056 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 110.357 lei2020 · Cifra de afaceri: 651.515 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.417.950 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.141.534 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.073.582 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: −85.549 lei2020 · Profit net: 262.548 lei2021 · Profit net: 1.313.905 lei2022 · Profit net: 1.775.114 lei2023 · Profit net: 1.064.458 lei2024 · Profit net: −230.056 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 110.357 lei20192020: 651.515 lei20202021: 1.417.950 lei20212022: 2.141.534 lei2,1 mil.20222023: 2.073.582 lei20232024: 0 lei02024
Profit net lei
2019: −85.549 lei20192020: 262.548 lei20202021: 1.313.905 lei20212022: 1.775.114 lei1,8 mil.20222023: 1.064.458 lei20232024: −230.056 lei−230 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru SHOES BY ANY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei în scădere față de 2023 −230.056 lei în scădere față de 2023 841.154 lei în creștere față de 2023 0 lei 2.217.159 lei 1.376.005 lei 1 în scădere față de 2023
2023 2.073.582 lei în scădere față de 2022 1.064.458 lei în scădere față de 2022 470.452 lei în creștere față de 2022 78.721 lei 3.783.460 lei 3.391.729 lei 8 în scădere față de 2022
2022 2.141.534 lei în creștere față de 2021 1.775.114 lei în creștere față de 2021 161.845 lei în creștere față de 2021 — 2.489.116 lei 2.327.271 lei 9 în scădere față de 2021
2021 1.417.950 lei în creștere față de 2020 1.313.905 lei în creștere față de 2020 108.450 lei în scădere față de 2020 — 1.599.554 lei 1.491.104 lei 42 în creștere față de 2020
2020 651.515 lei în creștere față de 2019 262.548 lei în creștere față de 2019 452.227 lei în creștere față de 2019 — 629.426 lei 177.199 lei 38 în creștere față de 2019
2019 110.357 lei −85.549 lei 155.385 lei — 70.036 lei −85.349 lei 24

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.