SHOES QUALITY MODA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38741893, Nr. Reg. Com. J23/270/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 25 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. PETRE ISPIRESCU, NR.9B, PARTER, BIROUL NR. 2, cod poștal 075100. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 28 februarie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SHOES QUALITY MODA S.R.L.
- CUI
- 38741893
- Stare
- Inactivă fiscal din 28 februarie 2023
- Nr. Registrul Comerțului
- J23/270/2018
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 25 ianuarie 2018
- Județ
- Ilfov
- Sediul social
- JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. PETRE ISPIRESCU, NR.9B, PARTER, BIROUL NR. 2
- Cod poștal
- 075100
- Cod CAEN
- 7022
- Domeniu de activitate
- Activitati de consultanta pentru afaceri si management
Situații financiare
În 2025, SHOES QUALITY MODA S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în creștere față de 2024 | 970.000 lei | 947.209 lei | 4.619 lei | −18.172 lei | — |
| 2024 | — | −332 lei în creștere față de 2023 | 970.000 lei | 947.209 lei | 4.619 lei | −18.172 lei | — |
| 2023 | — | −1.506 lei în scădere față de 2022 | 970.000 lei în creștere față de 2022 | 947.209 lei | 4.951 lei | −17.840 lei | — |
| 2022 | — | −263 lei în scădere față de 2021 | 964.654 lei în creștere față de 2021 | 947.209 lei | 411 lei | −17.034 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 964.391 lei | 947.209 lei | 411 lei | −16.771 lei | 0 |
| 2020 | — | −301 lei în creștere față de 2019 | 964.391 lei în creștere față de 2019 | 947.209 lei | 411 lei | −16.771 lei | — |
| 2019 | — | −17.170 lei | 964.090 lei | 947.209 lei | 411 lei | −16.470 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
