SHOW BY ELENY STYLE S.R.L.

SHOW BY ELENY STYLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 38966039, Nr. Reg. Com. J29/477/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 5 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. GENERAL VASILE MILEA, NR.7, BL.B3, SC.B, ET.4, AP.20, cod poștal 100045. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SHOW BY ELENY STYLE S.R.L.
CUI
38966039
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/477/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 martie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. GENERAL VASILE MILEA, NR.7, BL.B3, SC.B, ET.4, AP.20
Cod poștal
100045
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2025, SHOW BY ELENY STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.000 lei, un profit net de 5.473 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−30 mii−20 mii−10 mii010 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 8.988 lei2019 · Cifra de afaceri: 4.200 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.681 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.200 lei2025 · Cifra de afaceri: 7.000 lei2018 · Profit net: −30.483 lei2019 · Profit net: 3.970 lei2020 · Profit net: 1.288 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: −6.728 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 5.473 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 8.988 lei9 mii20182019: 4.200 lei20192020: 4.681 lei20202023: 4.200 lei20232025: 7.000 lei7 mii2025
Profit net lei
2018: −30.483 lei−30 mii'182019: 3.970 lei'192020: 1.288 lei'202021: 0 lei'212022: 0 lei'222023: −6.728 lei'232024: 0 lei'242025: 5.473 lei5 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SHOW BY ELENY STYLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 7.000 lei 5.473 lei în creștere față de 2024 25.953 lei în creștere față de 2024 — 15.073 lei −10.880 lei —
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 24.910 lei — 8.557 lei −16.353 lei —
2023 4.200 lei −6.728 lei în scădere față de 2022 24.910 lei în creștere față de 2022 — 8.557 lei −16.353 lei 0
2022 — 0 lei 9.910 lei în creștere față de 2021 — 285 lei −9.625 lei —
2021 — 0 lei în scădere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 — — 0 lei —
2020 4.681 lei în creștere față de 2019 1.288 lei în scădere față de 2019 9.910 lei în scădere față de 2019 — 285 lei −9.625 lei —
2019 4.200 lei în scădere față de 2018 3.970 lei în creștere față de 2018 18.026 lei în creștere față de 2018 — 7.113 lei −10.913 lei —
2018 8.988 lei −30.483 lei 17.930 lei — −12.353 lei −30.283 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare