SIGNATURE FACTORY S.R.L.

SIGNATURE FACTORY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 44277314, Nr. Reg. Com. J2021008584408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 14 mai 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE CUMIDAVA, NR.28, ET.3, AP.17, cod poștal 022942. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SIGNATURE FACTORY S.R.L.
CUI
44277314
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021008584408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 mai 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE CUMIDAVA, NR.28, ET.3, AP.17
Cod poștal
022942
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, SIGNATURE FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 57.841 lei, o pierdere netă de 46.440 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 13.344 lei2022 · Cifra de afaceri: 22.106 lei2023 · Cifra de afaceri: 77.057 lei2024 · Cifra de afaceri: 42.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 57.841 lei2021 · Profit net: 3.739 lei2022 · Profit net: −5.314 lei2023 · Profit net: 24.980 lei2024 · Profit net: 10.464 lei2025 · Profit net: −46.440 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 13.344 lei20212022: 22.106 lei20222023: 77.057 lei77 mii20232024: 42.000 lei20242025: 57.841 lei58 mii2025
Profit net lei
2021: 3.739 lei20212022: −5.314 lei20222023: 24.980 lei25 mii20232024: 10.464 lei20242025: −46.440 lei−46 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SIGNATURE FACTORY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 57.841 lei în creștere față de 2024 −46.440 lei în scădere față de 2024 58.281 lei în creștere față de 2024 6.868 lei 39.041 lei −12.372 lei —
2024 42.000 lei în scădere față de 2023 10.464 lei în scădere față de 2023 6.798 lei în scădere față de 2023 10.373 lei 30.494 lei 34.069 lei —
2023 77.057 lei în creștere față de 2022 24.980 lei în creștere față de 2022 9.114 lei în creștere față de 2022 4.536 lei 28.183 lei 23.605 lei —
2022 22.106 lei în creștere față de 2021 −5.314 lei în scădere față de 2021 8.107 lei în creștere față de 2021 5.773 lei 959 lei −1.375 lei —
2021 13.344 lei 3.739 lei 3.195 lei 7.011 lei 123 lei 3.939 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare