SIGNATURE TONI STAMATE S.R.L.

Activitate suspendată din 17 aprilie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

SIGNATURE TONI STAMATE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 44854102, Nr. Reg. Com. J35/3576/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, CAL. ARADULUI, NR.22, ET.5, AP.21, cod poștal 300278. Societatea are activitatea suspendată din data de 17 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SIGNATURE TONI STAMATE S.R.L.
CUI
44854102
Stare
Activitate suspendată din 17 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J35/3576/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2021
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, CAL. ARADULUI, NR.22, ET.5, AP.21
Cod poștal
300278
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, SIGNATURE TONI STAMATE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 27.146 lei, un profit net de 4.220 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii20212022202420252021 · Cifra de afaceri: 16.593 lei2022 · Cifra de afaceri: 67.490 lei2024 · Cifra de afaceri: 39.782 lei2025 · Cifra de afaceri: 27.146 lei2021 · Profit net: 4.183 lei2022 · Profit net: −12.272 lei2024 · Profit net: 9.421 lei2025 · Profit net: 4.220 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 16.593 lei20212022: 67.490 lei67 mii20222024: 39.782 lei20242025: 27.146 lei27 mii2025
Profit net lei
2021: 4.183 lei20212022: −12.272 lei−12 mii20222024: 9.421 lei9 mii20242025: 4.220 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SIGNATURE TONI STAMATE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 27.146 lei în scădere față de 2024 4.220 lei în scădere față de 2024 24.043 lei în scădere față de 2024 — 21.158 lei −2.885 lei —
2024 39.782 lei în scădere față de 2022 9.421 lei în creștere față de 2022 35.122 lei în creștere față de 2022 1.464 lei 26.554 lei −7.104 lei —
2022 67.490 lei în creștere față de 2021 −12.272 lei în scădere față de 2021 20.143 lei în creștere față de 2021 — 12.254 lei −7.889 lei 1
2021 16.593 lei 4.183 lei 5.500 lei 91 lei 9.792 lei 4.383 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare