SILAG GYM S.R.L.

SILAG GYM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 40139742, Nr. Reg. Com. J2018002726057. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 12 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. MEHEDINŢI, NR.31, BL.RB24, ET.4, AP.13, cod poștal 410374. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SILAG GYM S.R.L.
CUI
40139742
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002726057
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 noiembrie 2018
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. MEHEDINŢI, NR.31, BL.RB24, ET.4, AP.13
Cod poștal
410374
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2025, SILAG GYM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 64.768 lei, un profit net de 4.395 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 9.186 lei2021 · Cifra de afaceri: 155.029 lei2022 · Cifra de afaceri: 310.560 lei2023 · Cifra de afaceri: 174.115 lei2024 · Cifra de afaceri: 143.144 lei2025 · Cifra de afaceri: 64.768 lei2019 · Profit net: −9.636 lei2020 · Profit net: −96.452 lei2021 · Profit net: 37.535 lei2022 · Profit net: 79.768 lei2023 · Profit net: −16.570 lei2024 · Profit net: 1.500 lei2025 · Profit net: 4.395 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 9.186 lei20202021: 155.029 lei20212022: 310.560 lei311 mii20222023: 174.115 lei20232024: 143.144 lei20242025: 64.768 lei65 mii2025
Profit net lei
2019: −9.636 lei20192020: −96.452 lei−96 mii20202021: 37.535 lei20212022: 79.768 lei80 mii20222023: −16.570 lei20232024: 1.500 lei20242025: 4.395 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SILAG GYM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 64.768 lei în scădere față de 2024 4.395 lei în creștere față de 2024 11.739 lei în scădere față de 2024 4.217 lei 12.479 lei 740 lei 1
2024 143.144 lei în scădere față de 2023 1.500 lei în creștere față de 2023 20.738 lei în scădere față de 2023 88.000 lei 19.162 lei −3.655 lei 1 în scădere față de 2023
2023 174.115 lei în scădere față de 2022 −16.570 lei în scădere față de 2022 37.639 lei în creștere față de 2022 120.162 lei 26.401 lei −5.155 lei 3 în scădere față de 2022
2022 310.560 lei în creștere față de 2021 79.768 lei în creștere față de 2021 15.823 lei în scădere față de 2021 136.000 lei 29.317 lei 11.415 lei 5
2021 155.029 lei în creștere față de 2020 37.535 lei în creștere față de 2020 87.796 lei în scădere față de 2020 160.000 lei 21.524 lei −68.352 lei 5 în creștere față de 2020
2020 9.186 lei −96.452 lei în scădere față de 2019 311.902 lei în creștere față de 2019 184.000 lei 222.014 lei −105.888 lei 4 în creștere față de 2019
2019 — −9.636 lei 14.320 lei — 4.884 lei −9.436 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare