SIMA HYGIENE CARE S.R.L.

SIMA HYGIENE CARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42190741, Nr. Reg. Com. J2020000349127. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4618 - Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 31 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. EROILOR, NR.14, CORP C3/3, cod poștal 407280. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SIMA HYGIENE CARE S.R.L.
CUI
42190741
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000349127
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 ianuarie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. EROILOR, NR.14, CORP C3/3
Cod poștal
407280
Cod CAEN
4618
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Situații financiare

În 2025, SIMA HYGIENE CARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 846.245 lei, un profit net de 35.080 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 88.546 lei2021 · Cifra de afaceri: 251.977 lei2022 · Cifra de afaceri: 600.574 lei2023 · Cifra de afaceri: 615.900 lei2024 · Cifra de afaceri: 819.150 lei2025 · Cifra de afaceri: 846.245 lei2020 · Profit net: −12.000 lei2021 · Profit net: 21.000 lei2022 · Profit net: 341.471 lei2023 · Profit net: 30.554 lei2024 · Profit net: 70.961 lei2025 · Profit net: 35.080 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 88.546 lei20202021: 251.977 lei20212022: 600.574 lei20222023: 615.900 lei20232024: 819.150 lei20242025: 846.245 lei846 mii2025
Profit net lei
2020: −12.000 lei−12 mii20202021: 21.000 lei20212022: 341.471 lei341 mii20222023: 30.554 lei20232024: 70.961 lei20242025: 35.080 lei35 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SIMA HYGIENE CARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 846.245 lei în creștere față de 2024 35.080 lei în scădere față de 2024 322.043 lei în scădere față de 2024 81.323 lei 483.885 lei 248.762 lei —
2024 819.150 lei în creștere față de 2023 70.961 lei în creștere față de 2023 354.739 lei în creștere față de 2023 102.538 lei 460.286 lei 213.682 lei 1
2023 615.900 lei în creștere față de 2022 30.554 lei în scădere față de 2022 230.554 lei în creștere față de 2022 — 372.714 lei 142.721 lei 1
2022 600.574 lei în creștere față de 2021 341.471 lei în creștere față de 2021 214.044 lei în creștere față de 2021 — 564.914 lei 351.431 lei 1
2021 251.977 lei în creștere față de 2020 21.000 lei în creștere față de 2020 190.668 lei în creștere față de 2020 — 200.067 lei 9.960 lei —
2020 88.546 lei −12.000 lei 77.797 lei — 65.696 lei −11.040 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare