SIMAR BEAUTY S.R.L.

Radiată din 24 noiembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SIMAR BEAUTY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 39831943, Nr. Reg. Com. J22/2338/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 5 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ANTON CRIHAN, NR.3, CAMERA 1, BL.E5, SC.C, ET.2, AP.2. Societatea este radiată din data de 24 noiembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SIMAR BEAUTY S.R.L.
CUI
39831943
Stare
Radiată din 24 noiembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J22/2338/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 septembrie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ANTON CRIHAN, NR.3, CAMERA 1, BL.E5, SC.C, ET.2, AP.2
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2024, SIMAR BEAUTY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.070 lei, un profit net de 2.042 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 10.762 lei2020 · Cifra de afaceri: 33.140 lei2021 · Cifra de afaceri: 55.431 lei2022 · Cifra de afaceri: 40.308 lei2023 · Cifra de afaceri: 41.980 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.070 lei2019 · Profit net: −19.901 lei2020 · Profit net: −7.306 lei2021 · Profit net: 12.962 lei2022 · Profit net: 7.935 lei2023 · Profit net: 4.273 lei2024 · Profit net: 2.042 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 10.762 lei20192020: 33.140 lei20202021: 55.431 lei55 mii20212022: 40.308 lei20222023: 41.980 lei20232024: 3.070 lei3 mii2024
Profit net lei
2019: −19.901 lei−20 mii20192020: −7.306 lei20202021: 12.962 lei13 mii20212022: 7.935 lei20222023: 4.273 lei20232024: 2.042 lei2 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru SIMAR BEAUTY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 3.070 lei în scădere față de 2023 2.042 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 0 lei 200 lei 200 lei —
2023 41.980 lei în creștere față de 2022 4.273 lei în scădere față de 2022 11.354 lei în scădere față de 2022 7.001 lei 2.512 lei −1.841 lei —
2022 40.308 lei în scădere față de 2021 7.935 lei în scădere față de 2021 19.066 lei în scădere față de 2021 9.416 lei 3.535 lei −6.115 lei 0
2021 55.431 lei în creștere față de 2020 12.962 lei în creștere față de 2020 29.123 lei în scădere față de 2020 11.909 lei 3.164 lei −14.050 lei 0
2020 33.140 lei în creștere față de 2019 −7.306 lei în creștere față de 2019 43.871 lei în scădere față de 2019 14.403 lei 2.456 lei −27.012 lei —
2019 10.762 lei −19.901 lei 45.409 lei 16.897 lei 8.806 lei −19.706 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare