SIRAC2 SERVICE INSTAL S.R.L.

SIRAC2 SERVICE INSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42026367, Nr. Reg. Com. J2019017206406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 16 decembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR LIVIU REBREANU, NR.9, CAMERA NR.1, BL.50, SC.3, ET.5, AP.111, cod poștal 031773. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SIRAC2 SERVICE INSTAL S.R.L.
CUI
42026367
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019017206406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 decembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR LIVIU REBREANU, NR.9, CAMERA NR.1, BL.50, SC.3, ET.5, AP.111
Cod poștal
031773
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, SIRAC2 SERVICE INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 38.100 lei, un profit net de 29.242 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−75 mii−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 25.544 lei2020 · Cifra de afaceri: 29.900 lei2021 · Cifra de afaceri: 42.200 lei2022 · Cifra de afaceri: 25.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 33.850 lei2024 · Cifra de afaceri: 52.880 lei2025 · Cifra de afaceri: 38.100 lei2019 · Profit net: 24.541 lei2020 · Profit net: 9.105 lei2021 · Profit net: −19.170 lei2022 · Profit net: −52.276 lei2023 · Profit net: −58.754 lei2024 · Profit net: 38.006 lei2025 · Profit net: 29.242 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 25.544 lei20192020: 29.900 lei20202021: 42.200 lei20212022: 25.000 lei20222023: 33.850 lei20232024: 52.880 lei53 mii20242025: 38.100 lei38 mii2025
Profit net lei
2019: 24.541 lei20192020: 9.105 lei20202021: −19.170 lei20212022: −52.276 lei20222023: −58.754 lei−59 mii20232024: 38.006 lei38 mii20242025: 29.242 lei29 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SIRAC2 SERVICE INSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 38.100 lei în scădere față de 2024 29.242 lei în scădere față de 2024 77.056 lei în scădere față de 2024 — 14.344 lei −62.712 lei —
2024 52.880 lei în creștere față de 2023 38.006 lei în creștere față de 2023 104.528 lei în scădere față de 2023 — 12.574 lei −91.954 lei 1 în scădere față de 2023
2023 33.850 lei în creștere față de 2022 −58.754 lei în scădere față de 2022 140.364 lei în creștere față de 2022 — 10.404 lei −129.960 lei 2
2022 25.000 lei în scădere față de 2021 −52.276 lei în scădere față de 2021 76.435 lei în creștere față de 2021 — 5.229 lei −71.206 lei 2
2021 42.200 lei în creștere față de 2020 −19.170 lei în scădere față de 2020 28.708 lei în creștere față de 2020 — 9.778 lei −18.930 lei 2
2020 29.900 lei în creștere față de 2019 9.105 lei în scădere față de 2019 24.100 lei în creștere față de 2019 — 24.340 lei 240 lei —
2019 25.544 lei 24.541 lei 1.266 lei 133 lei 25.874 lei 24.741 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare