SISTEM 88 LOCK SPEED S.R.L.

Radiată din 16 ianuarie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SISTEM 88 LOCK SPEED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39011102, Nr. Reg. Com. J29/550/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 13 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CAVALULUI, NR.17, cod poștal 100573. Societatea este radiată din data de 16 ianuarie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SISTEM 88 LOCK SPEED S.R.L.
CUI
39011102
Stare
Radiată din 16 ianuarie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J29/550/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 martie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CAVALULUI, NR.17
Cod poștal
100573
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2020, SISTEM 88 LOCK SPEED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 540.694 lei, o pierdere netă de 92.455 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.2018201920202018 · Cifra de afaceri: 398.973 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.003.628 lei2020 · Cifra de afaceri: 540.694 lei2018 · Profit net: 74.084 lei2019 · Profit net: −132.774 lei2020 · Profit net: −92.455 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 398.973 lei20182019: 1.003.628 lei1,0 mil.20192020: 540.694 lei541 mii2020
Profit net lei
2018: 74.084 lei74 mii20182019: −132.774 lei−133 mii20192020: −92.455 lei−92 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru SISTEM 88 LOCK SPEED S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 540.694 lei în scădere față de 2019 −92.455 lei în creștere față de 2019 610.954 lei în scădere față de 2019 320.567 lei 139.442 lei −150.945 lei 6 în scădere față de 2019
2019 1.003.628 lei în creștere față de 2018 −132.774 lei în scădere față de 2018 858.089 lei în creștere față de 2018 444.356 lei 355.243 lei −58.490 lei 8
2018 398.973 lei 74.084 lei 164.334 lei — 238.618 lei 74.284 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare