SISTERSINLAW S.R.L.

SISTERSINLAW S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 43127998, Nr. Reg. Com. J26/1246/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 1 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. LIBERTĂŢII, NR.111, AP.18. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SISTERSINLAW S.R.L.
CUI
43127998
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1246/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 octombrie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. LIBERTĂŢII, NR.111, AP.18
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, SISTERSINLAW S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 112.280 lei, o pierdere netă de 18.628 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 21.112 lei2022 · Cifra de afaceri: 96.888 lei2023 · Cifra de afaceri: 107.415 lei2024 · Cifra de afaceri: 104.333 lei2025 · Cifra de afaceri: 112.280 lei2021 · Profit net: −9.150 lei2022 · Profit net: −1.069 lei2023 · Profit net: 1.573 lei2024 · Profit net: −15.740 lei2025 · Profit net: −18.628 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 21.112 lei20212022: 96.888 lei20222023: 107.415 lei20232024: 104.333 lei20242025: 112.280 lei112 mii2025
Profit net lei
2021: −9.150 lei20212022: −1.069 lei20222023: 1.573 lei2 mii20232024: −15.740 lei20242025: −18.628 lei−19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SISTERSINLAW S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 112.280 lei în creștere față de 2024 −18.628 lei în scădere față de 2024 56.137 lei în scădere față de 2024 872 lei 12.452 lei −42.813 lei 1 în scădere față de 2024
2024 104.333 lei în scădere față de 2023 −15.740 lei în scădere față de 2023 80.671 lei în creștere față de 2023 872 lei 55.614 lei −24.185 lei 3 în creștere față de 2023
2023 107.415 lei în creștere față de 2022 1.573 lei în creștere față de 2022 74.427 lei în creștere față de 2022 872 lei 65.109 lei −8.446 lei 1
2022 96.888 lei în creștere față de 2021 −1.069 lei în creștere față de 2021 63.213 lei în creștere față de 2021 872 lei 52.322 lei −10.019 lei 1
2021 21.112 lei −9.150 lei 39.263 lei 872 lei 29.441 lei −8.950 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare