SISU PROGRAM S.R.L.

SISU PROGRAM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 43078003, Nr. Reg. Com. J2020001675298. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8891 - Activitati de ingrijire zilnica pentru copii. Societatea a fost înființată la data de 22 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT PĂULEŞTI COM. PĂULEŞTI, STR. IEDEREI, NR.2, cod poștal 107400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SISU PROGRAM S.R.L.
CUI
43078003
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001675298
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 septembrie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT PĂULEŞTI COM. PĂULEŞTI, STR. IEDEREI, NR.2
Cod poștal
107400
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8891
Domeniu de activitate
Activitati de ingrijire zilnica pentru copii

Situații financiare

În 2025, SISU PROGRAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.000 lei, o pierdere netă de 20.492 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 117.222 lei2022 · Cifra de afaceri: 454.604 lei2023 · Cifra de afaceri: 161.865 lei2024 · Cifra de afaceri: 174.991 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.000 lei2020 · Profit net: 4.059 lei2021 · Profit net: 10.882 lei2022 · Profit net: 2.907 lei2023 · Profit net: −127.808 lei2024 · Profit net: −14.453 lei2025 · Profit net: −20.492 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 117.222 lei20212022: 454.604 lei455 mii20222023: 161.865 lei20232024: 174.991 lei20242025: 2.000 lei2 mii2025
Profit net lei
2020: 4.059 lei20202021: 10.882 lei11 mii20212022: 2.907 lei20222023: −127.808 lei−128 mii20232024: −14.453 lei20242025: −20.492 lei−20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SISU PROGRAM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.000 lei în scădere față de 2024 −20.492 lei în scădere față de 2024 173.435 lei în creștere față de 2024 10.100 lei 18.631 lei −144.704 lei —
2024 174.991 lei în creștere față de 2023 −14.453 lei în creștere față de 2023 164.090 lei în scădere față de 2023 22.846 lei 17.032 lei −124.212 lei 2 în scădere față de 2023
2023 161.865 lei în scădere față de 2022 −127.808 lei în scădere față de 2022 185.308 lei în creștere față de 2022 36.609 lei 38.940 lei −109.759 lei 4 în scădere față de 2022
2022 454.604 lei în creștere față de 2021 2.907 lei în scădere față de 2021 120.870 lei în creștere față de 2021 50.372 lei 88.546 lei 18.048 lei 5 în creștere față de 2021
2021 117.222 lei 10.882 lei în creștere față de 2020 108.271 lei în creștere față de 2020 26.911 lei 234.094 lei 15.141 lei 3 în creștere față de 2020
2020 — 4.059 lei 24.980 lei 14.613 lei 445.509 lei 4.259 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare