SKY HIGH TRAVEL S.R.L.

SKY HIGH TRAVEL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 37943754, Nr. Reg. Com. J2017002474135. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. TOMIS, NR.234, CAMERA 3, BL.TD15, SC.A, AP.4, cod poștal 900635. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SKY HIGH TRAVEL S.R.L.
CUI
37943754
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017002474135
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2017
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. TOMIS, NR.234, CAMERA 3, BL.TD15, SC.A, AP.4
Cod poștal
900635
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, SKY HIGH TRAVEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.248 lei, o pierdere netă de 57.805 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 396.904 lei2022 · Cifra de afaceri: 16.438 lei2023 · Cifra de afaceri: 40.426 lei2024 · Cifra de afaceri: 264.228 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.248 lei2020 · Profit net: −769 lei2021 · Profit net: 361.013 lei2022 · Profit net: −12.827 lei2023 · Profit net: −31.666 lei2024 · Profit net: −13.994 lei2025 · Profit net: −57.805 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 396.904 lei397 mii20212022: 16.438 lei20222023: 40.426 lei20232024: 264.228 lei20242025: 1.248 lei1 mii2025
Profit net lei
2020: −769 lei20202021: 361.013 lei361 mii20212022: −12.827 lei20222023: −31.666 lei20232024: −13.994 lei20242025: −57.805 lei−58 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SKY HIGH TRAVEL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.248 lei în scădere față de 2024 −57.805 lei în scădere față de 2024 187.686 lei în creștere față de 2024 — 41.555 lei −146.131 lei 1
2024 264.228 lei în creștere față de 2023 −13.994 lei în creștere față de 2023 130.965 lei în creștere față de 2023 — 42.639 lei −88.326 lei 1
2023 40.426 lei în creștere față de 2022 −31.666 lei în scădere față de 2022 125.269 lei în creștere față de 2022 — 50.937 lei −74.332 lei 1
2022 16.438 lei în scădere față de 2021 −12.827 lei în scădere față de 2021 84.497 lei în creștere față de 2021 — 41.831 lei −42.666 lei 1
2021 396.904 lei 361.013 lei în creștere față de 2020 49.067 lei în creștere față de 2020 — 409.511 lei 360.444 lei 1
2020 — −769 lei 1.000 lei — 431 lei −569 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare