SKY MEDCARE S.R.L.

SKY MEDCARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42910176, Nr. Reg. Com. J23/4291/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 13 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT CIOROGÂRLA COM. CIOROGÂRLA, STR. SALCÂMILOR, NR.32, cod poștal 077055. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SKY MEDCARE S.R.L.
CUI
42910176
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/4291/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 august 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT CIOROGÂRLA COM. CIOROGÂRLA, STR. SALCÂMILOR, NR.32
Cod poștal
077055
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2025, SKY MEDCARE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 5.209 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii−5 mii05 mii10 mii15 mii2020202120222023202420252023 · Cifra de afaceri: 5.042 lei2024 · Cifra de afaceri: 12.736 lei2020 · Profit net: −896 lei2021 · Profit net: −1.401 lei2022 · Profit net: −1.688 lei2023 · Profit net: 2.775 lei2024 · Profit net: 9.295 lei2025 · Profit net: −5.209 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2023: 5.042 lei20232024: 12.736 lei13 mii2024
Profit net lei
2020: −896 lei20202021: −1.401 lei20212022: −1.688 lei20222023: 2.775 lei20232024: 9.295 lei9 mii20242025: −5.209 lei−5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SKY MEDCARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −5.209 lei în scădere față de 2024 5.650 lei în scădere față de 2024 — 8.605 lei 3.076 lei —
2024 12.736 lei în creștere față de 2023 9.295 lei în creștere față de 2023 7.146 lei în creștere față de 2023 — 15.431 lei 8.285 lei —
2023 5.042 lei 2.775 lei în creștere față de 2022 7.108 lei în creștere față de 2022 — 5.948 lei −1.010 lei —
2022 — −1.688 lei în scădere față de 2021 3.900 lei în creștere față de 2021 — 115 lei −3.785 lei —
2021 — −1.401 lei în scădere față de 2020 2.200 lei în creștere față de 2020 — 103 lei −2.097 lei —
2020 — −896 lei 900 lei — 204 lei −696 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare