SKY NET IT SRL

SKY NET IT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38206505, Nr. Reg. Com. J40/15664/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1813 - Servicii pregatitoare pentru pretiparire. Societatea a fost înființată la data de 12 septembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. LĂMÂIULUI, NR.4, CAMERA 1, cod poștal 014584. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SKY NET IT SRL
CUI
38206505
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/15664/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 septembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. LĂMÂIULUI, NR.4, CAMERA 1
Cod poștal
014584
Cod CAEN
1813
Domeniu de activitate
Servicii pregatitoare pentru pretiparire

Situații financiare

În 2025, SKY NET IT SRL a raportat o pierdere netă de 12.539 lei.

Profit net lei
2017: 1.321.348 lei1,3 mil.'172018: −37.691 lei'182019: −5.830 lei'192020: −5.741 lei'202021: −5.192 lei'212022: −6.611 lei'222023: −58.005 lei−58 mii'232024: −31.846 lei'242025: −12.539 lei−13 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SKY NET IT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −12.539 lei în creștere față de 2024 81.123 lei în scădere față de 2024 — 1.012.315 lei 931.192 lei —
2024 — −31.846 lei în creștere față de 2023 87.556 lei în creștere față de 2023 — 1.180.787 lei 1.093.231 lei 1 în scădere față de 2023
2023 — −58.005 lei în scădere față de 2022 80.316 lei în scădere față de 2022 — 1.205.394 lei 1.125.078 lei 2 în creștere față de 2022
2022 — −6.611 lei în scădere față de 2021 103.920 lei în scădere față de 2021 — 1.364.403 lei 1.260.483 lei 1
2021 — −5.192 lei în creștere față de 2020 104.257 lei în creștere față de 2020 — 1.371.351 lei 1.267.094 lei —
2020 — −5.741 lei în creștere față de 2019 96.865 lei în creștere față de 2019 — 1.369.150 lei 1.272.285 lei —
2019 — −5.830 lei în creștere față de 2018 91.635 lei în creștere față de 2018 — 1.369.662 lei 1.278.027 lei —
2018 — −37.691 lei în scădere față de 2017 81.884 lei în creștere față de 2017 — 1.365.741 lei 1.283.857 lei 1 în scădere față de 2017
2017 1.365.200 lei 1.321.348 lei 52.413 lei 176 lei 1.373.785 lei 1.321.548 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare