S&M MIU INSTAL S.R.L.

S&M MIU INSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 42182366, Nr. Reg. Com. J34/54/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 30 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, SAT TRAIAN COM. TRAIAN, STR. DRUMUL LACULUI, NR.135, cod poștal 147405. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
S&M MIU INSTAL S.R.L.
CUI
42182366
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J34/54/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 ianuarie 2020
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, SAT TRAIAN COM. TRAIAN, STR. DRUMUL LACULUI, NR.135
Cod poștal
147405
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, S&M MIU INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 535.783 lei, un profit net de 108.764 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 185.108 lei2021 · Cifra de afaceri: 314.263 lei2022 · Cifra de afaceri: 386.870 lei2023 · Cifra de afaceri: 360.357 lei2024 · Cifra de afaceri: 475.735 lei2025 · Cifra de afaceri: 535.783 lei2020 · Profit net: 77.769 lei2021 · Profit net: 72.137 lei2022 · Profit net: 35.038 lei2023 · Profit net: 67.135 lei2024 · Profit net: 34.114 lei2025 · Profit net: 108.764 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 185.108 lei20202021: 314.263 lei20212022: 386.870 lei20222023: 360.357 lei20232024: 475.735 lei20242025: 535.783 lei536 mii2025
Profit net lei
2020: 77.769 lei20202021: 72.137 lei20212022: 35.038 lei20222023: 67.135 lei20232024: 34.114 lei20242025: 108.764 lei109 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru S&M MIU INSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 535.783 lei în creștere față de 2024 108.764 lei în creștere față de 2024 82.830 lei în scădere față de 2024 29.941 lei 158.551 lei 109.004 lei 5 în creștere față de 2024
2024 475.735 lei în creștere față de 2023 34.114 lei în scădere față de 2023 99.505 lei în creștere față de 2023 32.242 lei 93.887 lei 34.354 lei 4
2023 360.357 lei în scădere față de 2022 67.135 lei în creștere față de 2022 50.147 lei în creștere față de 2022 — 114.181 lei 67.375 lei 4 în scădere față de 2022
2022 386.870 lei în creștere față de 2021 35.038 lei în scădere față de 2021 37.848 lei în creștere față de 2021 — 72.601 lei 35.278 lei 6 în creștere față de 2021
2021 314.263 lei în creștere față de 2020 72.137 lei în scădere față de 2020 16.567 lei în creștere față de 2020 — 84.894 lei 72.377 lei 4 în creștere față de 2020
2020 185.108 lei 77.769 lei 8.882 lei — 84.824 lei 77.969 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare