SMA PRO CONSTRUCTII S.R.L.

Radiată din 16 iulie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SMA PRO CONSTRUCTII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39317889, Nr. Reg. Com. J23/2055/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 9 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT OTOPENI ORŞ. OTOPENI, CAL. BUCUREŞTILOR, NR.174, CAMERA 5, cod poștal 075100. Societatea este radiată din data de 16 iulie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SMA PRO CONSTRUCTII S.R.L.
CUI
39317889
Stare
Radiată din 16 iulie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J23/2055/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 mai 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT OTOPENI ORŞ. OTOPENI, CAL. BUCUREŞTILOR, NR.174, CAMERA 5
Cod poștal
075100
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, SMA PRO CONSTRUCTII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.311.389 lei, un profit net de 831.684 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2018201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 520.195 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.763.007 lei2021 · Cifra de afaceri: 405.384 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.616.479 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.311.389 lei2018 · Profit net: −36.748 lei2019 · Profit net: 274.968 lei2020 · Profit net: 2.427.995 lei2021 · Profit net: 380.345 lei2022 · Profit net: 1.458.929 lei2023 · Profit net: 831.684 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 520.195 lei20192020: 3.763.007 lei3,8 mil.20202021: 405.384 lei20212022: 3.616.479 lei20222023: 2.311.389 lei2,3 mil.2023
Profit net lei
2018: −36.748 lei−37 mii20182019: 274.968 lei20192020: 2.427.995 lei2,4 mil.20202021: 380.345 lei20212022: 1.458.929 lei20222023: 831.684 lei832 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru SMA PRO CONSTRUCTII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 2.311.389 lei în scădere față de 2022 831.684 lei în scădere față de 2022 10.000 lei în scădere față de 2022 — 841.884 lei 831.884 lei 1 în scădere față de 2022
2022 3.616.479 lei în creștere față de 2021 1.458.929 lei în creștere față de 2021 1.153.224 lei în creștere față de 2021 28.002 lei 2.584.351 lei 1.459.129 lei 2
2021 405.384 lei în scădere față de 2020 380.345 lei în scădere față de 2020 1.051.618 lei în creștere față de 2020 55.705 lei 3.146.778 lei 2.150.865 lei 2
2020 3.763.007 lei în creștere față de 2019 2.427.995 lei în creștere față de 2019 875.529 lei în creștere față de 2019 872.429 lei 2.431.295 lei 2.428.195 lei 2 în creștere față de 2019
2019 520.195 lei 274.968 lei în creștere față de 2018 866.753 lei în creștere față de 2018 90.384 lei 1.014.789 lei 238.420 lei 1 în scădere față de 2018
2018 — −36.748 lei 450.985 lei — 414.437 lei −36.548 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare