SMILE WITH PASSION S.R.L.

SMILE WITH PASSION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 41774050, Nr. Reg. Com. J04/1712/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 16 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, SAT MĂGURA COM. MĂGURA, STR. TIBACULUI, NR.7, cod poștal 607305. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SMILE WITH PASSION S.R.L.
CUI
41774050
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/1712/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 octombrie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, SAT MĂGURA COM. MĂGURA, STR. TIBACULUI, NR.7
Cod poștal
607305
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, SMILE WITH PASSION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.013 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 38.265 lei2020 · Cifra de afaceri: 164.231 lei2021 · Cifra de afaceri: 146.133 lei2022 · Cifra de afaceri: 102.592 lei2023 · Cifra de afaceri: 192.900 lei2019 · Profit net: 27.779 lei2020 · Profit net: 32.405 lei2021 · Profit net: 91.554 lei2022 · Profit net: 19.097 lei2023 · Profit net: −199.328 lei2024 · Profit net: −1.374 lei2025 · Profit net: −1.013 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 38.265 lei20192020: 164.231 lei20202021: 146.133 lei20212022: 102.592 lei20222023: 192.900 lei193 mii2023
Profit net lei
2019: 27.779 lei20192020: 32.405 lei20202021: 91.554 lei92 mii20212022: 19.097 lei20222023: −199.328 lei−199 mii20232024: −1.374 lei20242025: −1.013 lei−1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SMILE WITH PASSION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.013 lei în creștere față de 2024 47.706 lei în creștere față de 2024 — 7.729 lei −39.977 lei —
2024 — −1.374 lei în creștere față de 2023 41.740 lei în creștere față de 2023 — 2.776 lei −38.964 lei 1
2023 192.900 lei în creștere față de 2022 −199.328 lei în scădere față de 2022 40.609 lei în scădere față de 2022 — 3.019 lei −37.590 lei 1
2022 102.592 lei în scădere față de 2021 19.097 lei în scădere față de 2021 181.296 lei în scădere față de 2021 253.756 lei 108.375 lei 180.835 lei 1
2021 146.133 lei în scădere față de 2020 91.554 lei în creștere față de 2020 190.404 lei în scădere față de 2020 255.406 lei 96.736 lei 161.738 lei 1
2020 164.231 lei în creștere față de 2019 32.405 lei în creștere față de 2019 200.548 lei în creștere față de 2019 257.206 lei 13.526 lei 70.184 lei 1
2019 38.265 lei 27.779 lei 1.448 lei — 29.427 lei 27.979 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare