SMILEY CAKES S.R.L.

SMILEY CAKES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40592114, Nr. Reg. Com. J12/441/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 7 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. FLOREŞTI, NR.2B, AP.35. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SMILEY CAKES S.R.L.
CUI
40592114
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/441/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 februarie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. FLOREŞTI, NR.2B, AP.35
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, SMILEY CAKES S.R.L. a raportat o pierdere netă de 13.019 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 50.245 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.270 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.412 lei2019 · Profit net: 113.508 lei2020 · Profit net: −60.359 lei2021 · Profit net: −43.971 lei2022 · Profit net: −17.820 lei2023 · Profit net: −13.395 lei2024 · Profit net: −13.245 lei2025 · Profit net: −13.019 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 50.245 lei50 mii20192020: 1.270 lei20202021: 3.412 lei3 mii2021
Profit net lei
2019: 113.508 lei114 mii20192020: −60.359 lei−60 mii20202021: −43.971 lei20212022: −17.820 lei20222023: −13.395 lei20232024: −13.245 lei20242025: −13.019 lei−13 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SMILEY CAKES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −13.019 lei în creștere față de 2024 82.646 lei în creștere față de 2024 34.449 lei 96 lei −48.101 lei —
2024 — −13.245 lei în creștere față de 2023 81.676 lei în creștere față de 2023 46.380 lei 214 lei −35.082 lei —
2023 — −13.395 lei în creștere față de 2022 80.352 lei în scădere față de 2022 58.311 lei 204 lei −21.837 lei 0 în scădere față de 2022
2022 — −17.820 lei în creștere față de 2021 94.850 lei în creștere față de 2021 70.700 lei 15.708 lei −8.442 lei 1 în scădere față de 2021
2021 3.412 lei în creștere față de 2020 −43.971 lei în creștere față de 2020 80.170 lei în creștere față de 2020 85.381 lei 4.167 lei 9.378 lei 2
2020 1.270 lei în scădere față de 2019 −60.359 lei în scădere față de 2019 61.775 lei în creștere față de 2019 100.062 lei 15.062 lei 53.349 lei 2
2019 50.245 lei 113.508 lei 30.455 lei 66.643 lei 65.406 lei 113.708 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare