SML RENTALS S.R.L.

SML RENTALS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 38705238, Nr. Reg. Com. J2018000075041. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7711 - Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare. Societatea a fost înființată la data de 17 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, SAT LILIECI COM. HEMEIUŞ, LILIECI, NR.93B, STR. ROZELOR, cod poștal 607237. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SML RENTALS S.R.L.
CUI
38705238
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000075041
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 ianuarie 2018
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, SAT LILIECI COM. HEMEIUŞ, LILIECI, NR.93B, STR. ROZELOR
Cod poștal
607237
Cod CAEN
7711
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare

Situații financiare

În 2025, SML RENTALS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 642.499 lei, un profit net de 705 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 91.310 lei2019 · Cifra de afaceri: 294.715 lei2020 · Cifra de afaceri: 112.544 lei2021 · Cifra de afaceri: 288.111 lei2022 · Cifra de afaceri: 600.831 lei2023 · Cifra de afaceri: 337.360 lei2024 · Cifra de afaceri: 604.721 lei2025 · Cifra de afaceri: 642.499 lei2018 · Profit net: 83.890 lei2019 · Profit net: 100.978 lei2020 · Profit net: −118.012 lei2021 · Profit net: 50.388 lei2022 · Profit net: 177.420 lei2023 · Profit net: −275.839 lei2024 · Profit net: 76.989 lei2025 · Profit net: 705 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 91.310 lei'182019: 294.715 lei'192020: 112.544 lei'202021: 288.111 lei'212022: 600.831 lei'222023: 337.360 lei'232024: 604.721 lei'242025: 642.499 lei642 mii'25
Profit net lei
2018: 83.890 lei'182019: 100.978 lei'192020: −118.012 lei'202021: 50.388 lei'212022: 177.420 lei177 mii'222023: −275.839 lei−276 mii'232024: 76.989 lei'242025: 705 lei705'25
Indicatori financiari pe ani pentru SML RENTALS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 642.499 lei în creștere față de 2024 705 lei în scădere față de 2024 295.261 lei în scădere față de 2024 186.924 lei 78.246 lei 9.909 lei 2
2024 604.721 lei în creștere față de 2023 76.989 lei în creștere față de 2023 440.603 lei în scădere față de 2023 394.973 lei 53.412 lei 7.782 lei 2
2023 337.360 lei în scădere față de 2022 −275.839 lei în scădere față de 2022 664.628 lei în creștere față de 2022 582.950 lei 14.271 lei −67.407 lei 2
2022 600.831 lei în creștere față de 2021 177.420 lei în creștere față de 2021 333.618 lei în creștere față de 2021 558.129 lei 17.250 lei 241.761 lei 2
2021 288.111 lei în creștere față de 2020 50.388 lei în creștere față de 2020 90.667 lei în scădere față de 2020 150.374 lei 2.148 lei 61.855 lei 2
2020 112.544 lei în scădere față de 2019 −118.012 lei în scădere față de 2019 156.568 lei în creștere față de 2019 142.451 lei 25.585 lei 11.468 lei 2 în creștere față de 2019
2019 294.715 lei în creștere față de 2018 100.978 lei în creștere față de 2018 153.278 lei în creștere față de 2018 260.401 lei 78.145 lei 185.268 lei 1
2018 91.310 lei 83.890 lei 1.358 lei — 85.648 lei 84.290 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare