SMP RESIDENCE CONSTRUCT S.R.L.

SMP RESIDENCE CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41619072, Nr. Reg. Com. J2019002908229. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 10 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.141G. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SMP RESIDENCE CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41619072
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002908229
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 septembrie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. NICOLINA, NR.141G
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, SMP RESIDENCE CONSTRUCT S.R.L. a raportat un profit net de 674.055 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Profit net lei
2020: −21.173 lei20202021: −32.959 lei−33 mii20212022: −19.821 lei20222023: 574.453 lei20232024: 99.876 lei20242025: 674.055 lei674 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SMP RESIDENCE CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 674.055 lei în creștere față de 2024 15.324.393 lei în creștere față de 2024 459.505 lei 15.395.511 lei 674.295 lei 2 în creștere față de 2024
2024 — 99.876 lei în scădere față de 2023 9.733.061 lei în creștere față de 2023 12.242 lei 9.709.893 lei 100.116 lei 1
2023 — 574.453 lei în creștere față de 2022 3.736.589 lei în creștere față de 2022 6.985 lei 4.216.025 lei 486.421 lei 1
2022 — −19.821 lei în creștere față de 2021 823.148 lei în creștere față de 2021 731.461 lei 4.047 lei −87.640 lei —
2021 — −32.959 lei în scădere față de 2020 809.485 lei în creștere față de 2020 731.461 lei 10.205 lei −67.819 lei —
2020 — −21.173 lei 773.159 lei 731.461 lei 6.838 lei −34.860 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare