ŞNELL REAL PERFORMANCE S.R.L.

ŞNELL REAL PERFORMANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 40084620, Nr. Reg. Com. J13/3035/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 31 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. AUREL VLAICU, NR.125, cod poștal 900154. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ŞNELL REAL PERFORMANCE S.R.L.
CUI
40084620
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/3035/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 octombrie 2018
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. AUREL VLAICU, NR.125
Cod poștal
900154
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, ŞNELL REAL PERFORMANCE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 21.481 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii−200 mii−150 mii−100 mii−50 mii050 mii20182019202020222023202420252020 · Cifra de afaceri: 6.213 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: −74 lei2020 · Profit net: −171.301 lei2022 · Profit net: −206.017 lei2023 · Profit net: −32.294 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: −21.481 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 6.213 lei6 mii20202024: 0 lei02024
Profit net lei
2018: 0 lei020182019: −74 lei20192020: −171.301 lei20202022: −206.017 lei−206 mii20222023: −32.294 lei20232024: 0 lei20242025: −21.481 lei−21 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ŞNELL REAL PERFORMANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −21.481 lei în scădere față de 2024 453.168 lei în creștere față de 2024 3.850 lei 53.570 lei −520.221 lei —
2024 0 lei 0 lei în creștere față de 2023 412.380 lei în scădere față de 2023 55.968 lei 53.570 lei −427.315 lei —
2023 — −32.294 lei în creștere față de 2022 445.817 lei în creștere față de 2022 50.393 lei 53.379 lei −466.518 lei —
2022 — −206.017 lei în scădere față de 2020 445.755 lei în creștere față de 2020 82.615 lei 53.389 lei −434.224 lei 2 în scădere față de 2020
2020 6.213 lei −171.301 lei în scădere față de 2019 151.408 lei în creștere față de 2019 147.415 lei — −171.231 lei 5
2019 — −74 lei în scădere față de 2018 879 lei în creștere față de 2018 670 lei 335 lei 126 lei —
2018 — 0 lei 300 lei 270 lei 230 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare