SOCIAL MEDIA SOLUTIONS S.R.L.

Radiată din 11 octombrie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SOCIAL MEDIA SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Harghita, România. Date de identificare: CUI 39723194, Nr. Reg. Com. J19/380/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe. Societatea a fost înființată la data de 7 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. HARGHITA, MUN. TOPLIŢA, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.118, cod poștal 535700. Societatea este radiată din data de 11 octombrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SOCIAL MEDIA SOLUTIONS S.R.L.
CUI
39723194
Stare
Radiată din 11 octombrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J19/380/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 august 2018
Județ
Harghita
Sediul social
JUD. HARGHITA, MUN. TOPLIŢA, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.118
Cod poștal
535700
Cod CAEN
6311
Domeniu de activitate
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe

Situații financiare

În 2022, SOCIAL MEDIA SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 2.100 lei2019 · Cifra de afaceri: 18.085 lei2020 · Cifra de afaceri: 6.029 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Profit net: 226 lei2019 · Profit net: 7.416 lei2020 · Profit net: 677 lei2021 · Profit net: −108 lei2022 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 2.100 lei20182019: 18.085 lei18 mii20192020: 6.029 lei20202021: 0 lei20212022: 0 lei02022
Profit net lei
2018: 226 lei20182019: 7.416 lei7 mii20192020: 677 lei20202021: −108 lei−10820212022: 0 lei02022
Indicatori financiari pe ani pentru SOCIAL MEDIA SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 0 lei 0 lei în creștere față de 2021 598 lei 365 lei 8.645 lei 8.412 lei 0
2021 0 lei în scădere față de 2020 −108 lei în scădere față de 2020 598 lei în scădere față de 2020 365 lei 8.644 lei 8.411 lei 0
2020 6.029 lei în scădere față de 2019 677 lei în scădere față de 2019 635 lei în creștere față de 2019 365 lei 8.789 lei 8.519 lei 0
2019 18.085 lei în creștere față de 2018 7.416 lei în creștere față de 2018 623 lei în scădere față de 2018 365 lei 8.100 lei 7.842 lei 0
2018 2.100 lei 226 lei 813 lei 365 lei 874 lei 426 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare