SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM "CONSUMCOOP HERCULIAN" este o societate de tip ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ DE CONSUM, înregistrată în județul Covasna, România. Date de identificare: CUI 20201777, Nr. Reg. Com. C2006000002142. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 22 decembrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. COVASNA, SAT HERCULIAN COM. BĂŢANI, HERCULIAN, NR.99. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 4 martie 2016. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM "CONSUMCOOP HERCULIAN"
- CUI
- 20201777
- Stare
- Inactivă fiscal din 4 martie 2016
- Nr. Registrul Comerțului
- C2006000002142
- Formă legală
- ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ DE CONSUM
- Data înființării
- 22 decembrie 2006
- Județ
- Covasna
- Sediul social
- JUD. COVASNA, SAT HERCULIAN COM. BĂŢANI, HERCULIAN, NR.99
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6820
- Domeniu de activitate
- Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii
Situații financiare
În 2025, SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM "CONSUMCOOP HERCULIAN" a raportat o pierdere netă de 2.770 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −2.770 lei în creștere față de 2024 | 203 lei | 7.922 lei | 2.022 lei | 9.741 lei | — |
| 2024 | — | −4.317 lei în scădere față de 2023 | 203 lei | 7.922 lei | 5.092 lei | 12.811 lei | — |
| 2023 | 6.000 lei în creștere față de 2022 | 3.608 lei în creștere față de 2022 | 203 lei în creștere față de 2022 | 7.922 lei | 9.409 lei | 17.128 lei | — |
| 2022 | 5.500 lei în scădere față de 2021 | −2.141 lei în scădere față de 2021 | 156 lei în scădere față de 2021 | 8.241 lei | 4.435 lei | 12.520 lei | — |
| 2021 | 6.000 lei | 114 lei în scădere față de 2020 | 373 lei în creștere față de 2020 | 8.241 lei | 6.692 lei | 17.860 lei | — |
| 2020 | 6.000 lei | 1.167 lei în creștere față de 2019 | 282 lei | 10.497 lei | 7.431 lei | 17.646 lei | — |
| 2019 | 6.000 lei în creștere față de 2018 | −1.634 lei în scădere față de 2018 | 282 lei | 10.497 lei | 6.064 lei | 16.279 lei | — |
| 2018 | 5.800 lei în creștere față de 2017 | 3.280 lei în creștere față de 2017 | 282 lei în creștere față de 2017 | 10.497 lei | 7.698 lei | 17.913 lei | — |
| 2017 | 3.600 lei | 1.474 lei în creștere față de 2016 | 108 lei în scădere față de 2016 | 10.859 lei | 3.883 lei | 14.634 lei | — |
| 2016 | 3.600 lei | −317 lei | 189 lei | 10.859 lei | 2.301 lei | 12.971 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
