SOCRAU CONSTRUCT S.R.L.-D.

SOCRAU CONSTRUCT S.R.L.-D. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 39574327, Nr. Reg. Com. J24/967/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 3 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, SAT SĂBIŞA ORŞ. SEINI, SĂBIŞA, NR.154, cod poștal 435401. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SOCRAU CONSTRUCT S.R.L.-D.
CUI
39574327
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J24/967/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iulie 2018
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, SAT SĂBIŞA ORŞ. SEINI, SĂBIŞA, NR.154
Cod poștal
435401
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, SOCRAU CONSTRUCT S.R.L.-D. a raportat o pierdere netă de 606 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1 mii01 mii2 mii3 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 2.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.400 lei2020 · Profit net: 93 lei2021 · Profit net: −332 lei2022 · Profit net: 105 lei2023 · Profit net: −560 lei2024 · Profit net: −669 lei2025 · Profit net: −606 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.500 lei3 mii20202021: 2.000 lei20212022: 2.400 lei2 mii2022
Profit net lei
2020: 93 lei20202021: −332 lei20212022: 105 lei10520222023: −560 lei20232024: −669 lei−66920242025: −606 lei−6062025
Indicatori financiari pe ani pentru SOCRAU CONSTRUCT S.R.L.-D.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −606 lei în creștere față de 2024 2.300 lei — 531 lei −1.769 lei 0
2024 — −669 lei în scădere față de 2023 2.300 lei în creștere față de 2023 — 1.137 lei −1.163 lei 0
2023 — −560 lei în scădere față de 2022 2.000 lei în creștere față de 2022 — 1.506 lei −494 lei 0 în scădere față de 2022
2022 2.400 lei în creștere față de 2021 105 lei în creștere față de 2021 557 lei în scădere față de 2021 — 623 lei 66 lei 1 în creștere față de 2021
2021 2.000 lei în scădere față de 2020 −332 lei în scădere față de 2020 654 lei în scădere față de 2020 — 615 lei −39 lei 0
2020 2.500 lei 93 lei 784 lei — 1.077 lei 293 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare