SOFT CUT & CLEAN S.R.L.

SOFT CUT & CLEAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40409692, Nr. Reg. Com. J2019000135229. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie. Societatea a fost înființată la data de 11 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CRONICAR MUSTEA, NR.17, CAMERA 1, ET.1, AP.3, cod poștal 700198. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SOFT CUT & CLEAN S.R.L.
CUI
40409692
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000135229
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 ianuarie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CRONICAR MUSTEA, NR.17, CAMERA 1, ET.1, AP.3
Cod poștal
700198
Cod CAEN
4332
Domeniu de activitate
Lucrari de tamplarie si dulgherie

Situații financiare

În 2025, SOFT CUT & CLEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 264.261 lei, un profit net de 95.649 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 57.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 165.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 180.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 212.923 lei2024 · Cifra de afaceri: 19.417 lei2025 · Cifra de afaceri: 264.261 lei2020 · Profit net: 8.215 lei2021 · Profit net: 105.793 lei2022 · Profit net: 100.684 lei2023 · Profit net: 65.066 lei2024 · Profit net: −111.408 lei2025 · Profit net: 95.649 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 57.500 lei20202021: 165.000 lei20212022: 180.000 lei20222023: 212.923 lei20232024: 19.417 lei20242025: 264.261 lei264 mii2025
Profit net lei
2020: 8.215 lei20202021: 105.793 lei106 mii20212022: 100.684 lei20222023: 65.066 lei20232024: −111.408 lei−111 mii20242025: 95.649 lei96 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SOFT CUT & CLEAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 264.261 lei în creștere față de 2024 95.649 lei în creștere față de 2024 23.674 lei în creștere față de 2024 11.779 lei 276.094 lei 264.199 lei 3
2024 19.417 lei în scădere față de 2023 −111.408 lei în scădere față de 2023 19.136 lei în scădere față de 2023 31.972 lei 155.714 lei 168.550 lei 3 în scădere față de 2023
2023 212.923 lei în creștere față de 2022 65.066 lei în scădere față de 2022 29.370 lei în scădere față de 2022 69.299 lei 273.365 lei 279.958 lei 4
2022 180.000 lei în creștere față de 2021 100.684 lei în scădere față de 2021 41.535 lei în creștere față de 2021 108.807 lei 224.561 lei 214.893 lei 4
2021 165.000 lei în creștere față de 2020 105.793 lei în creștere față de 2020 26.060 lei în scădere față de 2020 152.369 lei 108.443 lei 114.208 lei 4 în creștere față de 2020
2020 57.500 lei 8.215 lei 208.674 lei 195.973 lei 18.649 lei 8.615 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare