SOITAS VISION S.R.L.

SOITAS VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Tulcea, România. Date de identificare: CUI 42117848, Nr. Reg. Com. J36/18/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 17 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. SLT. GAVRILOV CORNELIU, NR.308, CAMERA 2, BL.A3G, SC.B, ET.4, AP.16. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SOITAS VISION S.R.L.
CUI
42117848
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J36/18/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 ianuarie 2020
Județ
Tulcea
Sediul social
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. SLT. GAVRILOV CORNELIU, NR.308, CAMERA 2, BL.A3G, SC.B, ET.4, AP.16
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2023, SOITAS VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 277.731 lei, un profit net de 28.798 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 262.372 lei2021 · Cifra de afaceri: 242.917 lei2022 · Cifra de afaceri: 105.539 lei2023 · Cifra de afaceri: 277.731 lei2020 · Profit net: 19.181 lei2021 · Profit net: 32.106 lei2022 · Profit net: 2.993 lei2023 · Profit net: 28.798 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 262.372 lei20202021: 242.917 lei20212022: 105.539 lei20222023: 277.731 lei278 mii2023
Profit net lei
2020: 19.181 lei20202021: 32.106 lei32 mii20212022: 2.993 lei20222023: 28.798 lei29 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru SOITAS VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 277.731 lei în creștere față de 2022 28.798 lei în creștere față de 2022 100.045 lei în creștere față de 2022 105.604 lei 77.819 lei 83.378 lei 2
2022 105.539 lei în scădere față de 2021 2.993 lei în scădere față de 2021 84.257 lei în scădere față de 2021 106.699 lei 32.138 lei 54.580 lei —
2021 242.917 lei în scădere față de 2020 32.106 lei în creștere față de 2020 95.648 lei în scădere față de 2020 106.356 lei 40.879 lei 51.587 lei 2 în scădere față de 2020
2020 262.372 lei 19.181 lei 123.283 lei 101.110 lei 41.654 lei 19.481 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare